Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
DEL20160124JS_Magik123

Elementy wnetrza - Tytan - lakierowanie

Polecane posty

Witam, meczy mnie to juz od kilku dni.

Otoz czy elementy tytanowe, jak konsola itp sa lakierowane fabrycznie czy jest to całos wykonana z tego koloru plastiku? chodzi mi o to czy od spodu tez jest wszedzie szare czy nie? Mam to samo w Peugeocie partnerze, ale spodu nie widziałem i nie mam porownania, dlatego pytam.

A sprawa wyglada nastepujaco, z zawodu jestem lakiernikiem, na codzien duzo maluje, mamy znajoma mieszalnie itd. I pomyslałem ze mozna by te elementy ktore sa w tytanie fabrycznie dac w identyczny kolor, koszt takiej przerobki np w moim aucie nie przekroczył by 20zł, zaleznie oczywiscie od ilosci elementow.

W dodatku, mozna to dac w połysk, mat, poł mat, powierchnia moze byc gładka lub chropowata, zaleznie od granulatu dodanego do farby. Z granuylatem malowałem pewne elementy nie w aucie i powiem ze efekt jest naprawde fajny, cos w podobie jak raczki drzwi itp.

Z dobraniem koloru tez nie było by problemu gdyz jak wspomniałem w pracy mamy Partnera w ktorym srodkowa konsola tez jest tytanowa, jeszcze musze spojrzec dokładnie na allegro zeby porownac czy sie nie rozni, ale raczej nie.

Jesli ktos miał by wyrazne duze zdjecie jakiegos elementu tytanowego z Vectry B to prosił bym o wrzucenie tutaj dla porwnania.

Najprawdopodobniej na tyg jesi bedfe miał czas zrobie u siebie kilka elementow i dam fotki, z wytrzymałoscia raczej bedzie ok, bo to nie akryl.

Pomysł mi taki przyszedł do głowy iz ceny elementow oryginalnych sa dos duze, a np konsola srodkowa czy wnetrze zegarow, nie dało by rady zniszczyc, gdyz nie uzywa sie tego, klamki i wstawki rowniez były by ok.

Edytowano przez Duke_
przenioslem do dzialu tunnig optyczny

czy to reklama czy propozycja dla klubowiczy ?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

Edytowano przez Duke_

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

To ani reklama ani propozycja, ot pytanie takie. Dodatkowo, znalazłem kilka tematow w ktorych ludzie lakierowali to sobie, wiec moze ktos z nich tutaj jest? i podal by nr koloru i z jakiej palety?

Lakier Motip numer 51077

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

A wystarczyło wpisać "tytan" w wyszukiwarce...

Motip 51077

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Motip 51077 - też tym lakierem malowałem u siebie dolną część konsoli czyli uchwyty i popiołkę ( notabene przez własną głupotę)

/emoticons/default_mad.gif" alt=":angry:">

Ale jest małe 'ale'. Otóż ten lakier nieznacznie ale jednak się różni od oryginalnego koloru czyt. Tytan.

I podjechałem kiedyś do lakiernika z tym, spojrzał i powiedział że temu Motip'owi do oryginału brakuje odrobiny niebieskiego bodajże.

/emoticons/default_cool.png" alt="B)">

Więc dałem mu ramkę ( tytan) - nie malowaną i dobrał mi idealnie kolor.

Moja rada jest taka

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> - chcąc mieć kolor powiedzmy że prawie idealnie zbliżony do oryginału to musiałbyś mieć najlepiej jakiś element w Tytanie i dobrać sobie na mieszalni taki kolor.

Takie jest moje zdanie ale można oczywiście polecieć tym Motipem 51077 i też nie ma tragedii :29:

Pozdrawiam art.

Edytowano przez art_S

No własnie po zdjeciu widze ze jest to samo stosowane w innych autach m/in w partnerze, tak ze jak bede w Lublinie to sobie podjade z nim do mieszalni zeby dobrali identyczny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.