Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bomber2000

Pompa? Filtr paliwa?

Polecane posty

Gość bomber2000

Witam koledzy, więc opisze problem krótko, szukałem na forum, ale nic na ten temat.

Jakieś dwa-trzy dni jeździłem na rezerwie benzyny, jeździłem góra 15-20 km dziennie, po odpaleniu po 3 minutach przełaczał się na gaz, więc

sądziłem, że do niedzieli dojeżdże na tej benzynie. Tak się niestety nie stało.Dziś rano, próbowałem odpalić, niestety bezskutecznie, długo nie myśląc,i nie męcząc Viki, złapałem kanister i poleciałem po PB95, zalałem 4 litry. Poleciałem do samochodu, wlałem, nie pali. Jakby chciał, ale za mało benzyny, więc poleciałem po jeszcze jeden kanister tym razem zalałem 5 litrów (więcej nie wchodzi w kanister), wlałem do auta, rezerwa zgasła, wskazówka na około 15 litrach, zapalam, i nic. Kręci, akumulator nówka sztuka, tak jakby nie zasysał benzyny

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">, czy przez własną głupotę będę zmuszony wymieniać pompę paliwa? istnieje szansa, że to coś jednak innego? Wiem, że dużo bez zobaczenia auta nie można powiedzieć, lecz do mechanika moge podjechać dopiero w poniedziałek, a nie zasnę dopóki nie będę wiedział co to się stało.. dziękuje z góry za odpowiedzi/podpowiedzi. Pozdrawiam

Gość ozi

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

mogła sie pompa zatrzec jak przełaczysz zapłon to dobija benzyne ,czy słychac pompe jak sie załacza i wyłacza po 2 sekundach? jak nie to wyjać ja i podłączyć na krótko zobaczysz czy chodzi wogóle

Spróbuj najpierw filtr benzyny wymienić. Jak zassało wszystką benzynę to razem z nią wszystek syf z dna baku, co w konsekwencji zapchało filtr. Jest on z tyłu przy baku i kosztuje kilka złotych.

Kup, zmień i zobacz jaki efekt. Później będziemy dalej myśleć

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

Wygląda na zatartą pompe, najlepiej wyjąć i podłączyć prosto pod aku czy podaje paliwo, choć podawać może, ale nie będzie odpowiedniego cisnienia i autko będzie przerywało (miałem tak kiedyś w VA, wymieniałem 2 razy pompe paliwa). potem zamontowałem odcięcie pompy paliwa na przekaźniku za pare zł i problem z głowy.

Edytowano przez el_ryba

Gość bomber2000

no na początku słychać było jak pracuje, zasysało, lecz po drugim dolaniu paliwa, niestety cisza, tylko kręcenie silnika..

Filtr i tak się przyda wymienić, ale to raczej pompa, jedyne rozwiązanie aby jej drugi raz nie zatrzeć to:

1. Mieć minimum 20l paliwa

2. Mieć odcięcie pompy (przez niektórych nie polecane, ale u mnie w VA jeździło parę lat i z tego co się orientuję to nadal jeździ)

Gość ozi

mnie z trzy razy brakło benzyny i nie miałem takich problemów

Gość bomber2000

tylko pozazdrościć głupoty, nie ukrywam, że tez głupio zrobiłem jeżdżąc na rezerwie..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.