Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Agresywny

Problem z obrotami i pytanie czy to uszzelka pod gowica

Polecane posty

Gość Agresywny

Witam Serdecznie!

Otoz ze jest to moj pierwszy Post Witam Wszystkich Serdecznie na imie mam Szymon ale bede sie prezentowal pod nickiem agresywny.

OK wiec do rzeczy!

Problem ogolnie jest taki że jakis miesiac temu zagrzal mnie sie woz niewiadomo dlaczego-okazało sie pozniej ze czujnik temp byl wywalony i zle pokazywal i zagrzalem moje autko:( dobra neiwazne idzmy dalej.Dolalem plynu przyjechalem do domu i tyle.. Na nastepny dzien rano wsiadam do autka odpalam,wlaczam ogrzewanie na szyby i po 5 minutach dalej wieje tak samo czyli na zimno...Probowalem dojrzec bledu czytajac tu rozne rzeczy na forum i tak:

Wymienilem termostat na nowy

Kupilem i zamontowalem nowa nagrzewnice

Problem jednak pojawia sie z tym ze auto bardzo szybko sie zagrzewa po okolo 15 mintach w miejscu ma 90 stopni po 25 juz ma ponad 100!!

sprawdzalem weze wszystko ok!

Sprawdzalem czy jest maslo we wlewie oleju i niema,we wlewie plynu chlodniczego tez niewidac oleju,na bagnecie tez neiwidac przecherzykow powietrza..

Dodatkowy bonus jaki dzis sie stal to taki ze auto tak jak by neichodzilo na wszystkie gary=/ niewiem co sie dzieje na poczatku w ogole niemoglem go odpalic potem jak mi sie udalo to na wolnych obrotach strasznie sie dlawil jak byl zimbny jak sie rozgrzal to lepiej ale czuc ze jak dam gaz zalozmy w podloge to powinien sie zerwac a on po 3 sek dopiero lapie,co moze byc tego przyczyona? swiece?[wymienialem neicaly rok temu],kable zaplonowe czy co? prosze help bo szkoda mi isc do warsztatu i klasc 1200 jak to jakas pie****a!

Pozdrawiam

Gość ozi

może to byc uszczelka pod głowica walnieta zobacz czy nie masz wycieków koło kolektora wydechowego (pod spodem) na około głowicy ,a kiedy rozrzad wymieniałes 90 to jest dobrze a wentylator ci sie nie załączył przy chłodnicy przy 100 stopniach??czek sie zaswiecił ??

Gość Agresywny

kolo kolektora wydhecowego faktycznie ucieka oleju... i wentylator niezalaczyl sie przy 100 stopniach wogole niewiem czy opalaca mi sie t robic czy kupic lepiej nowy silnik bo jak mowie mam teraz jeszcze problem z obrotami neiwie,m moze jeszcz czujnik temp mio padl...

Gość porcoo

Witam!

kolego skoro nie zalancza Ci sie wentylator ok 100*C to sprawdz czujnik na chlodnicy ten 2-pinowy ja mialem go uszkodzonego i mialem podobny problem. nie ma go w zamienniku a jego koszt to ok 150 PLN.

pozdr

Jak nie wiesz czy to uszczelka to czemu nie zrobisz testu na obecność spalin w zbiorniczku?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.