Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość skrajny1606

falowanie na cieplym silniku i zacinanie sie gazu

Polecane posty

Gość skrajny1606

witam mam taki problem jak odpalam auto pojezdrze chwile zgaszę (np pojde do sklepu) i po chwili odpale to wolne obroty faluja albo utrzymuja sie na 1500 obr/min. czasami sie zdarza ze gaz zacina sie na 1500 - 2000 odr i sie utrzymuje jak dodam moocniej gazu to spadaja przejade sie i znowu sie zablokuja. co to moze byc ? i na pedale gazu mam luz tak ze 3 cm i dopiero pozniej lapie. co to jest bo bardzo mnie to drazni i chcialbym to naprawic.

Przy falowaniu obrotów bardzo często winowajcą jest silniczek krokowy. Należy go przeczyścić a jak nie pomoże to wymiana. Sporo tego na forum. A te wieszające się obroty to może linka od gazu Ci się zacinać. Takiego luzu na pedale na pewno nie powinno być.

Gość majkel_viki

z tym luzem na pedale ja miałem coś bardzo podobnego kiedyś i fakt faktem że się zacinała linka od gazu została wymieniona i u mnie pomogło ale można ja jeszcze czymś posmarowac może to coś pomorze możliwe ze gdzieś się załamała...

Pozdrawiam.

Przesmarować cięgno gazu

A co do obrotów sprawdz świece przewody a jeśli są w porządku to czeka cię regulacja gazu gdyż mieszanka jest w okresie zimowym trochę za uboga i jest potrzebna regulacja

Gość majkel_viki

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

vairus mam pytanie a wiesz może jak w dobry spoosb i czym przesmarowac cięgno gazu ? tak żeby smarowanie wszędzie doszło ?

wyczyść/wymień silniczek krokowy, obydwa problemy powinny zniknąć, u mnie pomogło czyszczenie ale to tylko tymczasowe rozwiązanie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

No osobiście uważam że wymiana silniczka krokowego nie zlikwiduje 3 centymetrowego luzu na pedale gazu.

weż WD-40 i psikaj ile się da

a dobrze jest wziąść WD na psikać do jakiegoś pojemnika o potem szczykawką z igłą do środka pod pancez cięgna wlewać

Gość majkel_viki

dziekuje za pomoc spróbuję z tą strzykawka i wd 40 do pojemnika zobaczymy czy to cos da...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.