Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest skrajny1606

falowanie na cieplym silniku i zacinanie sie gazu

Recommended Posts

Guest skrajny1606

witam mam taki problem jak odpalam auto pojezdrze chwile zgaszę (np pojde do sklepu) i po chwili odpale to wolne obroty faluja albo utrzymuja sie na 1500 obr/min. czasami sie zdarza ze gaz zacina sie na 1500 - 2000 odr i sie utrzymuje jak dodam moocniej gazu to spadaja przejade sie i znowu sie zablokuja. co to moze byc ? i na pedale gazu mam luz tak ze 3 cm i dopiero pozniej lapie. co to jest bo bardzo mnie to drazni i chcialbym to naprawic.

Przy falowaniu obrotów bardzo często winowajcą jest silniczek krokowy. Należy go przeczyścić a jak nie pomoże to wymiana. Sporo tego na forum. A te wieszające się obroty to może linka od gazu Ci się zacinać. Takiego luzu na pedale na pewno nie powinno być.

Guest majkel_viki

z tym luzem na pedale ja miałem coś bardzo podobnego kiedyś i fakt faktem że się zacinała linka od gazu została wymieniona i u mnie pomogło ale można ja jeszcze czymś posmarowac może to coś pomorze możliwe ze gdzieś się załamała...

Pozdrawiam.

Przesmarować cięgno gazu

A co do obrotów sprawdz świece przewody a jeśli są w porządku to czeka cię regulacja gazu gdyż mieszanka jest w okresie zimowym trochę za uboga i jest potrzebna regulacja

Guest majkel_viki

Please login or register to see this quote.

vairus mam pytanie a wiesz może jak w dobry spoosb i czym przesmarowac cięgno gazu ? tak żeby smarowanie wszędzie doszło ?

wyczyść/wymień silniczek krokowy, obydwa problemy powinny zniknąć, u mnie pomogło czyszczenie ale to tylko tymczasowe rozwiązanie

Please login or register to see this quote.

No osobiście uważam że wymiana silniczka krokowego nie zlikwiduje 3 centymetrowego luzu na pedale gazu.

weż WD-40 i psikaj ile się da

a dobrze jest wziąść WD na psikać do jakiegoś pojemnika o potem szczykawką z igłą do środka pod pancez cięgna wlewać

Guest majkel_viki

dziekuje za pomoc spróbuję z tą strzykawka i wd 40 do pojemnika zobaczymy czy to cos da...