Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Jeżyk

Jakie dobre świece do 2,5 V6?

Polecane posty

Jakie świece i kable będą dobre do 2,5 V6 bez gazu?

Świeczki to tak jak do każdego motoru czyli NGK(BKR5EK, V-Line 23), kable zawsze miałem w poprzedniej vectrze boscha ale podobno firma się od jakiegoś czasu popsuła.

Edytowano przez el_ryba

ja ma wlasnie dokladnie taki zestaw i zrobilem na nim 50 tyś bez najmniejszych problemów

Dzieki za odpowiedzi. Czyli trzeba kupic i wymienic.

Co prawda ja mam 2.0 ale żadnych innych jak NGK nie stosuje. Robiłem testy na boschu czarne i zielone , polska iskra , valeo szajs smile.gif

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Kolega dobrze pisze ;-) NGK i BOSCH wszytko zależy od tego na ile możesz wydać ;-)

Wydac kase raz a porzadnie, zeby pozniej nie miec problemow. W starej VA 1,8 tez mialem NGK i kable Boscha i do dzisiaj jezdzi idealnie.

Widze ze to nadal sprawdzony komplet.

potwierdzam. W mojej x25xe taki sam komplet jeździ i zero problemów.

od samego poczatku, jak tylko kupilem Viki wlozylem do niej swiece BERU Ultra X Titan i bardzo sobie je chwale

nie wiem ile kosztuja w PL i jaka jest roznica w cenie pomiedzy nimi a siecami NGK czy Bosch

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

U siebie kabli jeszcze nie zmieniałem ale świece zakładałem GM i są ok. Teraz kupiłem NGK. Ciekawe czy będzie różnica

zestaw NGK, tylko, aby przewody były od VB, a nie od Omegi, jak na allegro można spotkac.

chociaż sam jeżdze na kablach Magnecor

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Taki zestaw brałem na początku, ale cena kabli NGK troszeczkę mnie wystraszyła, a w porównaniu do Boscha to cenowa przepaść. Po namowach PO dałem się namówić na te kable (podobno to jeszcze dobrze robią

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> ) i nie narzekam, chociaż wiadomo że zestaw świece+kable byłoby najlepszym rozwiązaniem, tyle że niekoniecznie najtańszym

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

O wlasnie - dobry temat znalazlem. Na Ebayu wynalazlem te Beru Titan po 39euro za komplet. Na Allegro podobnie - 24zl za sztuke.

Pytanie - sa jakies testy czy doswiadczenia, ze to cos powaznie wartego zachodu, czy moze chlyt marketingowy?

Taka mala ciekawostka - kupilem kable Boscha, cena dla mnie w sklepie u znajomego 265,00, cena w zwyklym sklepie 200,00

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dokladnie ten sam zestaw kabli. Kumpel mowi ze on nizej niz 265,00 mi nie moze sprzedac bo musialby doplacic. Oczywiscie wzialem te za 200.

Montaz dopiero w sobote bo sam poleglem i dopiero zdwojone sily dadza rade

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.