Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SebastianH.

Skrzynia czy przegub ???

Polecane posty

Gość SebastianH.

Witam mam problem z swoją Vectrunią byłem u wielu mechaników ale to nie pomaga mam dziwny dzięk w przodnim prawym kole tak mi sie wydaje jest to dosłownie piłowanie metalu ,skrzynie f-18 naprawiałem mechanizm i dalej jest ten dzwięk występuje wtedy gdy przy dużych obrotach skręcamy w lewo i czasami na wprost proszę o pomoc . pozdrawiam

a może to przegub do wymiany

jeśli przy skręcie występuje ten dźwięk to będzie przegub

ps. jak naprawiłeś różnicowy ??

Gość SebastianH.

Co do przegubu to mówił mi ktoś że to wewnętrzny ale nie jest dzwięk trykotamnia przegubu tylko piłowanie metalu wydaje się że to makperson ale to nie on zawieszenie jest 100% sprawne i teraz nawet przy jeździe na wprost i daniu ostro gazu piłuje dowiem się w końcu jak sie coś urwie co to jest . A co do skrzyni w okolicy mam takiego fachure co robi skrzynie wymienił w sumie całą skrzynie bez obudowy kosz 600zł super robota .

Ja miałem taki problem i to może być blaszana osłona tarczy hamulcowej, jak u mnie.

Gość SebastianH.

Witam znalazłem pewną usterkę ale nie jestem pewien czy to. Blacha przy tarczy jest ok . Amortyzator jest montowany przy kielichu jest tam podkładka duża i śruba na kielichu i na tej podkładce są wyraźne ślady mocnego tarcia co trzeba zmienić żeby to zlikfidować

Edytowano przez SebastianH.

Gość SebastianH.

A mam pytanie jakie były to dzwięki i co robiłeś żę się to tukło ?

Gość SebastianH.

Witam wszystkich sprawa z dziwnym dżwiękiem w mojej Viki rozwiązała się 2 dni temu muślałem że to skrzynia potem przeguby na końcu makperson wydaje takie dziwięki ale nie to wina alternatora i kabla który leci od niego do rozrusznika alternator się spalił więc kupiłem regenerowany i wymieniłem kabel też wyminiłem i spokój dziękuję za pomoc w szukaniu usterki pozdrawiam .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.