Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest SebastianH.

Skrzynia czy przegub ???

Recommended Posts

Guest SebastianH.

Witam mam problem z swoją Vectrunią byłem u wielu mechaników ale to nie pomaga mam dziwny dzięk w przodnim prawym kole tak mi sie wydaje jest to dosłownie piłowanie metalu ,skrzynie f-18 naprawiałem mechanizm i dalej jest ten dzwięk występuje wtedy gdy przy dużych obrotach skręcamy w lewo i czasami na wprost proszę o pomoc . pozdrawiam

a może to przegub do wymiany

jeśli przy skręcie występuje ten dźwięk to będzie przegub

ps. jak naprawiłeś różnicowy ??

Guest SebastianH.

Co do przegubu to mówił mi ktoś że to wewnętrzny ale nie jest dzwięk trykotamnia przegubu tylko piłowanie metalu wydaje się że to makperson ale to nie on zawieszenie jest 100% sprawne i teraz nawet przy jeździe na wprost i daniu ostro gazu piłuje dowiem się w końcu jak sie coś urwie co to jest . A co do skrzyni w okolicy mam takiego fachure co robi skrzynie wymienił w sumie całą skrzynie bez obudowy kosz 600zł super robota .

Ja miałem taki problem i to może być blaszana osłona tarczy hamulcowej, jak u mnie.

Guest SebastianH.

Witam znalazłem pewną usterkę ale nie jestem pewien czy to. Blacha przy tarczy jest ok . Amortyzator jest montowany przy kielichu jest tam podkładka duża i śruba na kielichu i na tej podkładce są wyraźne ślady mocnego tarcia co trzeba zmienić żeby to zlikfidować

Edited by SebastianH.

Guest SebastianH.

A mam pytanie jakie były to dzwięki i co robiłeś żę się to tukło ?

Guest SebastianH.

Witam wszystkich sprawa z dziwnym dżwiękiem w mojej Viki rozwiązała się 2 dni temu muślałem że to skrzynia potem przeguby na końcu makperson wydaje takie dziwięki ale nie to wina alternatora i kabla który leci od niego do rozrusznika alternator się spalił więc kupiłem regenerowany i wymieniłem kabel też wyminiłem i spokój dziękuję za pomoc w szukaniu usterki pozdrawiam .