Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest mlody1990

Stożek- 2,0 16V

Recommended Posts

Guest mlody1990

Witam:) Mam problem a mianowicie zakładałem dzisiaj do mojej VECTRY B 2,0 16V stożek i na wolnych obrotach słychać tak jakby przerywała i nie wiem czy jest to wina stożka bo stożek to jest pozostałośc po silniku 2,0 8V czy ma może ktoś jakieś informacje pomocne na ten temat?? Pozdraiwam

przerywa na PB? nic nie powinno się dziać. masz przepływkę i ona decyduję ile silnik dostaje powietrza, zatem przyczyna leży gdzie indziej. pozatym róznica miedzy 2.0 8v a 2.0 16v jest żadna dla stożka...

Guest mlody1990

No nie wiem bo na zwykłym filtrze chodzi normalnie a może ktoś ma założony filtr stożkowy w tym silniku i się wypowie jak chodzi jego autko na wolnych obrotach....?? Wiem że mój brat ma ten silnik co ja tylko e w astrze i też występuje takie dziwne przerywanie na wolnych obrotach...

te silniki tak mają mówie tu o X18XE i X20XEV jak założysz stożek to na wolnych obrotach będzie słychać kelkot i już sam to przerabiałem

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_39.gif" alt=":39:">