Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ENGE

AUTO - KOMIS

Polecane posty

Gość ENGE

Witam mam pytanie czy ktoś kupował auto z pomocą AUTO - KOMIS AUTO-HANDEL 'KAMIL z Pawłowic śląskich koło Jastrzębia zdrój będe wdzięczny za jakieś opinie.Co sądzicie o tym aucie.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Cena podejrzanie niska jak na auto całe Zadzwoń i sprawdź bo jak sam szukałem VC to przeważnie przy takich ogłoszeniach okazywało się że to auto już nie aktualne ale można jechać czy też zamówić u nich inne choć co do twojego linku to ich nie znam

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

kolego nie zawracaj sobie głowy jakimi ogłoszeniami, ja z takich ogłoszeń sie porostu smieje

Gość kaacka

Kolego - lepiej późno odpowiadać niż wcale ;].

Więc - tak - kupiłem u nich auto. Tuż po zakupie myślałem że to był świetny układ. Teraz wiem że kolejne auto to napewno nie u nich. To są zwykli handlarze, na przednie koła założą lepsze opony - tyłu przecież mało kto ogląda, przed umówionym terminem jazdy doładują ładnie padające aku. Naopowiadają bajek jak to oni go nabyli i jak o niego dbali, etc...

Po czasie i tak wszystko wychodzi - tyle że wtedy to już ty bujasz się tym autem. Samo auto nie jest złe. Ale to nie to samo co być miało.

Sporo złotówek musiałem dołożyć do kupionego u nich autka żeby można było z czystym sumieniem nim jeździć. Poza tym zostałem perfidnie okłamany przez właściciela. Zdecydowanie nie polecam.

Edytowano przez kaacka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.