Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest ENGE

AUTO - KOMIS

Recommended Posts

Guest ENGE

Witam mam pytanie czy ktoś kupował auto z pomocą AUTO - KOMIS AUTO-HANDEL 'KAMIL z Pawłowic śląskich koło Jastrzębia zdrój będe wdzięczny za jakieś opinie.Co sądzicie o tym aucie.

Please login or register to see this link.

Cena podejrzanie niska jak na auto całe Zadzwoń i sprawdź bo jak sam szukałem VC to przeważnie przy takich ogłoszeniach okazywało się że to auto już nie aktualne ale można jechać czy też zamówić u nich inne choć co do twojego linku to ich nie znam

Please login or register to see this quote.

kolego nie zawracaj sobie głowy jakimi ogłoszeniami, ja z takich ogłoszeń sie porostu smieje

Guest kaacka

Kolego - lepiej późno odpowiadać niż wcale ;].

Więc - tak - kupiłem u nich auto. Tuż po zakupie myślałem że to był świetny układ. Teraz wiem że kolejne auto to napewno nie u nich. To są zwykli handlarze, na przednie koła założą lepsze opony - tyłu przecież mało kto ogląda, przed umówionym terminem jazdy doładują ładnie padające aku. Naopowiadają bajek jak to oni go nabyli i jak o niego dbali, etc...

Po czasie i tak wszystko wychodzi - tyle że wtedy to już ty bujasz się tym autem. Samo auto nie jest złe. Ale to nie to samo co być miało.

Sporo złotówek musiałem dołożyć do kupionego u nich autka żeby można było z czystym sumieniem nim jeździć. Poza tym zostałem perfidnie okłamany przez właściciela. Zdecydowanie nie polecam.

Edited by kaacka