Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
limanekk

Co to moze być - dym - EGR?

Polecane posty

Witam na wstepie opisze moje auto: Vectra B, 1998r, 1.6 16v X16XEL, benzyna, sedan i teraz mamtaki problem, moj samochod ma troche mula, lekko faluja obroty. I dzis jadac z pracy zatrzymalem sie pod domem auto bylo wlaczone i cos mi smierdzialoniby to spalinami nie wiem co to bylo zagladnelem pod maske (auto caly czas chodzilo) i lekko dymilo z tego czegos co jest na zalaczniku i czy to jest EGR?? Napisze jeszcze ze nigdy nie zaslepialem tego zaworu. Dalem auto do mechanika ale z odmuleniem auta i obrotami nic nie zrobil ;/ Chce tez wymienic swiece z GM 1 elektrodowe na NGK 2 elektrodowe.

Czy zaslepienie egr jest konieczne czy wystarczy wyczyscic i czy odmuli auto i poprawi obroty?

Czy nie wywali mi po tym jakis bledow(check)

I co to moze byc za dymek?

Zdjecie znalezione w necie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> to nie moj silnik

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Edytowano przez limanekk

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Nie jest to napewno EGR.użyj szukajki i znajdziesz  http://forum.vectraklub.pl/index.php/topic/25680-wszystko-o-egr-dla-16-16v/

to na zdjeciu to zawór podcisnieniowy który steruje pompa powietrza wtórnego, cos sie musialo walnac z tym zaworem bo wyglada na to ze dziala w druga strone, zaslep poporstu.

a takie cos a jak byscie mogli mi jakos przeslac zdjecie gdzie EGR jest w moim silniku X16XEL bo szukalem na forum ale zdjecia juz nie chcialy mi sie zaladowac(stare tematy)

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.