Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mnichuziolo

vectra 2.0 dti cdx nie grzeje

Polecane posty

Gość mnichuziolo

a wiec tak mam viki b 2.0 dti cdx i cos sie popsulo ostatnio,plyn chlodzacy ucieka i to bardzo szybko jak sie rozgrzeje,ale tylko pod wplywem ciepla ,nie ma obiegu ,wymienilem termostat czujnik temp i dalej to samo.termostat ten nowy sie nagrzewa,waz gruby i chlodnica sa zimne,ten cienki ktory prowadzi plyn z powrotem do zbiorniczka jest cieply.nie grzeje w srodku a temp przekracza 90.bardzo prosze o pomoc i podaniu przyczyn tego co bede musial nabyc ,mam nadzieje ze to nie uszczelka bo musialbym kupic dobry silnik

jak stoisz na wprost przodu po lewej stronie tam jest caly czas mokro

Edytowano przez zubek73

Trzeba dokładnie umiejscowić wyciek (ten opis niewiele mówi) - po lewej (jak stoisz od przodu) to za wiele elementów nie ma.

Jak jest niski poziom płynu to od tego może nie grzać.

Gość mnichuziolo

tzn tak jak stoisz nie cieknie na zimnym silniku nie cieknie ale jak sie rozgrzeje i ja nia jade wtedy ucieka,tak jakby nie bylo obiegu i pod cisnieniem gdzies ja wywala.wymienuilem termostat bo to on pow byc za to odpowiedzialny ale nic dalej to samo

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

może weź drugą osobe niech np trzyma auto na gazie niech się rozgrzeje silnik aż zacznie wywalać ten płyn może dostrzeżesz parę wodną. Teraz jest zimno to bardzo łatwo to zlokalizować. Może uszczelka termostatu przepuszcza od dołu po wymiane?

Gość mnichuziolo

ona nie przepuszcza,ale interesuje mni9e ta groba rora ona jak wszystko bylo si byla goraca a teraz jest zimna chlodnica rowniez,juz sprawdzalem jak stoi i gazujesz nie ucieka

wymieniona byla popmpa wody na nowa termostat czujnik od temp,co moze byc popsute co odp za temp silnika i nagrzanie wsrodku??

mozliwe ze spadla jakas linka jak bylo mrozno ??jesli tak to podpowiedzcie jak ja zlokalizowac

prosze używać funkcji EDYTUJ a nie klepać post pod postem - łączę 3 / zubek

Edytowano przez zubek73

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.