Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest mnichuziolo

vectra 2.0 dti cdx nie grzeje

Recommended Posts

Guest mnichuziolo

a wiec tak mam viki b 2.0 dti cdx i cos sie popsulo ostatnio,plyn chlodzacy ucieka i to bardzo szybko jak sie rozgrzeje,ale tylko pod wplywem ciepla ,nie ma obiegu ,wymienilem termostat czujnik temp i dalej to samo.termostat ten nowy sie nagrzewa,waz gruby i chlodnica sa zimne,ten cienki ktory prowadzi plyn z powrotem do zbiorniczka jest cieply.nie grzeje w srodku a temp przekracza 90.bardzo prosze o pomoc i podaniu przyczyn tego co bede musial nabyc ,mam nadzieje ze to nie uszczelka bo musialbym kupic dobry silnik

jak stoisz na wprost przodu po lewej stronie tam jest caly czas mokro

Edited by zubek73

Trzeba dokładnie umiejscowić wyciek (ten opis niewiele mówi) - po lewej (jak stoisz od przodu) to za wiele elementów nie ma.

Jak jest niski poziom płynu to od tego może nie grzać.

Guest mnichuziolo

tzn tak jak stoisz nie cieknie na zimnym silniku nie cieknie ale jak sie rozgrzeje i ja nia jade wtedy ucieka,tak jakby nie bylo obiegu i pod cisnieniem gdzies ja wywala.wymienuilem termostat bo to on pow byc za to odpowiedzialny ale nic dalej to samo

Please login or register to see this quote.

może weź drugą osobe niech np trzyma auto na gazie niech się rozgrzeje silnik aż zacznie wywalać ten płyn może dostrzeżesz parę wodną. Teraz jest zimno to bardzo łatwo to zlokalizować. Może uszczelka termostatu przepuszcza od dołu po wymiane?

Guest mnichuziolo

ona nie przepuszcza,ale interesuje mni9e ta groba rora ona jak wszystko bylo si byla goraca a teraz jest zimna chlodnica rowniez,juz sprawdzalem jak stoi i gazujesz nie ucieka

wymieniona byla popmpa wody na nowa termostat czujnik od temp,co moze byc popsute co odp za temp silnika i nagrzanie wsrodku??

mozliwe ze spadla jakas linka jak bylo mrozno ??jesli tak to podpowiedzcie jak ja zlokalizowac

prosze używać funkcji EDYTUJ a nie klepać post pod postem - łączę 3 / zubek

Edited by zubek73