Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
kazmij

Drgania problem...

Polecane posty

Witam! Koledzy mam pewien problem, otoz jadac moja Vectra B 2.0 DTI z 99r podczas jazdy odczuwam drgania, nie sa moze one mocne ale jednak czuc. Kola mam wywazone, poza tym drgania zaczynaja sie tak od 50km/h i potem im szybciej jade tym troszke sa mocniejsze. Puszczajac na luz rowniez odczuwam drgania, podczas posotoju i gdy przegazowuje auto tez nie ma zadnych drgan. Przeguby chyba tez nie bo nic nie stuka nic nie puka, takze podczas skretow. Silnik chodzi dobrze i tylko te drgania wkurzaja. Kole nie odkrecalem ,ale wydaje sie dobre opony. Co to moze byc??

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

A nie myślałeś może, że to przez śnieg który zalega na felgach?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Może to on jest winny i dlatego koła 'biją' jak niewyważone...

raczej chyba to nie snieg, drgania nie przeszkadzaja moze bardzo ale sa i mnie wkurzaja. Nie lubie jak cos mi nie gra w aucie

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:"> Wczoraj jechalem po ladnej odsniezonej trasie, to przeciez w koncu snieg by spadl z felg. Powiem tylko ze przy gwaltownym przyspieszaniu chyba nie ma drgan ale jak jade stala predkoscia, albo na luzie to juz sa.. Moze cisnienie w oponach dobre, guzow nie widze..

miałem ten sam problem u siebie, zeskrobanie śniegu z felg pomogło

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

też to ostatnio miałem

drgały dotąd aż się rozpuścił

Miałem podobny przypadek, także miałem drgania na kierownicy winą nie był śnieg a lekko skrzywiony rant felgi od wewnątrz. Młoteczek,wywarzenie i po drganiach. Na pierwszy rzut oka nie było widać tego skrzywienia a drgania były. Teraz jest ok.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.