Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest mosieczko

Ramiona wycieraczki

Recommended Posts

Guest mosieczko

Witam!

Mam pytanie odnośnie ramion wycieraczek.

Czy w Vectrach z lat powyżej 94' są inne ramiona?

W mojej 90' mam takie, których nie mogę całkowice podnieść jeżeli maska jest zamknięta.

Widziałem to rówież w innych Vectrach z tych lat (do 94')

W jeden (94') widziałem dużo lepsze (przegub umieszczony wyżej ) podnoszą się bez otwierania maski.

Czy właśnie te z 94' podeszły by do mojej?

I czy mozna je gdzies dostac (oprocz Allego) bo w moim miescie nie ma juz ani na szrocie a w sklepach powiedzieli mi, że trudno takie dostać a jak już to oryginalne, gdzie cena mnie zabja.

Proszę o pomoc i pozdrawiam

Please login or register to see this quote.

Zgadza się, w VA w przedlifcie jest taki myk, że nie odegniesz ich do góry w tej pozycji, ponieważ konstrukcja ramion i maski na to nie pozwala. W wersjach poliftowych już ten problem naprawili

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ja mam obie polifty, więc mam z tym spokój. U mojego ojca VA 90r. jest to co u Ciebie. Podejrzewam, że pozostaje Tobie albo jakiś szrot albo allegro, bo faktycznie nowe będą nieosiągalne za "przyzwoite pieniądze". Popytaj chłopaków w dziale sprzedam, może kto będzie mieć kompletne ramiona na sprzedaż.

Guest robak1

witam ! JA OSOBIŚCIE SPRÓBOWAŁ BYM NA SZROTACH POPYTAĆ. NA PEWNO NIE BĘDZIE TYLE KOSZTOWAŁO CO NA ALLEGRO. JAK CHCESZ TO TU MASZ NUMERY NA SZROTY W TORUNIU: AUTO DZIĘGIEL- UL. GRUDZIĄDZKA 56 623 36 89

UL.POLNA 56 664 40 10 EWENTUALNIE NA POZA TORUNIEM KAWĘCZYN 502 376 050 , ROGÓWKO 603 950 098.

POZDRAWIAM:)

Guest mosieczko

Niestety Torun itd to troche daleko jak dla mnie (przemyśl)

pytalem w szrocie ktory jest w mojej okolicy i stoi VA po FL, wymontowalem jzu z niej pare czesci ale niestety ramiona juz poszly, ale wielkie dzieki za pomoc

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

w przedliftach były i takie i takie

ja chyba mam ale musze sprawdzic

Guest Padre_80

Hej! ja mam Viki po liftingu,u mnie problem jest z prawym ramieniem.Najprawdopodobnie wyrobiła sie tulejka i ramie troszke odstaje.Nie byłoby problemu,lecz przy otwieraniu maska haczy o ramie.Też musze sie rozejrzec po szrotach.