Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Kosa_2

Problem z podciśnieniem

Recommended Posts

Witam. Jeśli coś źle napisze to proszę o wyrozumiałość. Mam problem z podciśnieniem, 2 dni temu wymieniłem wężyki od podciśnienia. Po założeniu nowych samochód jest "mulasty"(turbo słabo działa), ale jak podpiąłem pod pompę vacum tylko wężyk od turbiny działa jak należy, samochód zbiera jest dosyć dobrze. Ale wężyki od EGR i klapek są niepodpięte. Check nie świeci. Samochód jeździ bez problemu. Proszę o pomoc. Czy coś jest siadnięte i puszcza podciśnienie? czy pompa VAC jest do wymiany (nie mierzyłem podcisnienia - jeśli można przez "bloki pomiarowe to która to zakładka?) Pozdrawiam

Guest robertoz

Nie napisałeś dlaczego zmieniałeś wężyki.Tak profilaktycznie czy coś wcześniej już sie działo.Ja sporo walczyłem z błędem p0400 a na końcu i tak wyszło że to zużyta pompa vacu.Zainwestuj 20 zl w wakuometr i będziesz wszystko wiedział.Wymieniać elementami nie ma sensu bo zainwestujesz krocie i możesz i tak nie trafić.

Wymieniłem bo dużo słyszałem, że lubią się przecierać. Wymiana nie była kosztowna, bo 1m tych przewodów kosztuje 1,90zł a zamiast kolanek dałem wąż od przelewów. Co do wakuometra to zamawiam na allegro. Zrobiłem ostatnio test naciskając na postoju szybko pedał hamulca, wynik - żadnego błędu. Pomierzę dokładnie jak przyjdzie wakuometr. Pozdrawiam