Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość misiar84

Blokada dzwi

Polecane posty

Gość misiar84

witam mam taki problem ,iz nie moge otworzyc ani zamknąc dzwi kluczykiem centralny otwiera i zamyka elegancko a jak włoze kluczyk nie moge go wogóle przekrecic taka sytuacja jest w dzwiach jak i w tylnej klapie bagaznika próbowałem smarowac nie pomaga,najgorsze jest to ze jak padnie mi akumulator to nie otworze samochodu bo działa tylko centralny prosze o pomoc

Zamarzło albo po prostu syf jest w środku możesz próbować psikać do środka odrdzewiaczem i po jakimś czasie może puścic, w innym przypadku bedzie konieczna wymiana wkładki, albo podjedz do jakiegoś szpeca od zamków może coś poradzi.

Podgrzej klucz zapalniczką,powodzenia

Jesli wykryłes to teraz( minusowe temp.) ze nie mozesz obrocic wkładka zamka to bardziej prawdobopobnie bedzie zamarzniety. Jesli to nie bedzie zamarzniecie, to czeka cie rozbieranie drzwi. Ja tak miałem u siebie. Wyciagnałem klamke z drzwi i do roboty. U mnie sie okazało ze cos tam sie lekko zwichrowało we wkładce, podprostowałem nasmarowałem i złozyłem. Chodzi do tej pory.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Albo wkładkę zapalniczką samochodową

Edytowano przez Czarny

Gość misiar84

Sytuacja nastapiła predzej jak było ciepło tylko mnie te mrozy przeraziły, i jak aku siadzie cecntralny nie zadziala, nie dostane sie do samochodu płacz i lament bedzie hehs

To pewnie zasyfione. Psiknij czymś i jak to nic nie da to wtedy pewnie wymiana. Ja też ostatnio nie mogłem otworzyć z kluczyka ale kilka razy poruszałem i w końcu wlazł i się przekręcił.

Gość misiar84

No tak wszystko pieknie to czemu nie moge tez otworzyc zamka bagaznika jest to samo moge włozyc ale nie moge przekrecic wydaje mi sie ze gdzies indziej tkwi szczegół cos gdzies blokuje tylko co?????????

Blokuje brud, który jest w wkładce, musisz spróbować to wyczyścic. Mając centralny z pilota, mało kto używa kluczyka, z tąd blokowanie sie wkładek syfem.

amen

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

jeśli zimą używałeś odmrażaczy to mogły one smar wypłukać z zamka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.