Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
koonti

Nie działa sprzęgło

Recommended Posts

Witam szanownych kolegów , mam mały problem z moją vectra. Otóż sprawa ma się tak jechałem dzisiaj w trasie wszystko fajnie fajnie , a tu nagle traktor śmiga więc postanowiłem go wyprzedzić ( oczywiście dojeżdżając do niego zmniejszyłem prędkość ) Redukcja do 2 i wyprzedzam gaz do dechy przy zmianie na bieg 3 już nie mogłem go wbić a pedał sprzęgła zrobił sie miekki . Dojechałem do miasta bez sprzęgła . Wracając juz z miasta pomyślałem że przegonie auto i znowu z biegu 2 wyższe obroty i sprzęgło się pojawiło i normalnie wrzucałem biegi wszystko było ok . Lecz po paru kilometrach sprzęgła nie było w ogóle . Tzn przy nie wciśniętym pedale wrzucałem biegi normalnie jak ze wcisnietym a samochód sobie stał . Miał ktoś taki przypadek ?? co to może być czy aby na pewno sprzęgło ?? proszę o odpowiedź. Aha nie zaświeciła mi się kontrolka ręcznego nawet na sekundę .

Na początek mozesz sprawdzić stan płynu hamulcowego i odpowietrzyć sprzęgło.

warto byloby gdybyś uzupełnił dane o swoim samochodzie profilu, napisz tez czy cokolwiek robiles przy nim, kiedy bylo zmieniane sprzegło, czy jesli bylo to razem z wysprzęglikiem itp. Mi to wyglada na padnięty wysprzęglik