Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest ARTCEV

pasek rozrządu isuzu 1.7 td chyba przeskoczył...

Recommended Posts

Guest ARTCEV

silnik bardzo głośno chodzi i ldwo jedzie - jest słaby. Chcę wiedzieć, czy mogę zapalić go jeszcze na te 2km jazdy do warsztatu czy lepiej nie. Wczoraj i tak przejeździłem nim z 5km po zdarzeniu. Dziękuję za posty i pozdrawiam

Edited by ARTCEV

Guest KrisKRAK

Witam Ja bym nie ryzykował. Właśnie naprawiam auto w którym właściciel zapomniał że pasek rozrządu się wymienia. I niestety pasek się zerwał i na szczęście do roboty sama głowica.

8 z 10 zaworów do wymiany łącznie z prowadnicami,do tego wszystkie uszczelniacze.Należy pamiętać o takich rzeczach i nie ryzykować gdy jest podejrzenie przeskoczenia paska.

Guest ARTCEV

Please login or register to see this quote.

ja też tak myślę, tyle że ... koszty będą duże i te 100zł za 2km na lawetę bardzo mnie męczy. Jeden z warzsztatu powiedział, że jak już zawory sklepało, to te dwa kilometry nic nie zmienią. Dlatego pytam tu na forum bo macie wiedzę . Przepraszam za ew. błędy w moich postach, ale ja ne widzę pisanego textu coś mam na ekranie dziwnego

Guest KrisKRAK

Pokrzywione zawory to jeszcze nic. A jak się okaże że wybiło w tłoku dziurę to murowany remoncik

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Poproś jakiegoś znajomego żeby Cię wziął na linkę i zaholujcie auto do warsztatu.

Edited by KrisKRAK

Guest ARTCEV

z ciekawości próbowałem ją zapalić, ale nie zaoaliła po kilku kręceniach. Pojechała na linie do warsztatu . Czekam na wieści. Napiszę.

Guest ARTCEV

nadal mam problem z wyświetlaniem pisanego postu ale jest auto naprawione. Nic się nie stało przeskoczył pasek jest w nim dziura na wylot i nikt nie wie dlaczego. Pasek ma rok, nie jest zużyty ale idzie do kosza. Auto jeżdzi normalnie na nowym pasku. Jedna świeca przy okazji była wymieniona i to wszystko. Dziękuję za posty pozdrawiam.