Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest lord_nicon

problem z wstecznym biegiem

Recommended Posts

Guest lord_nicon

witam, mam taki nietypowy problem z wstecznym gdy temperatura teraz zimowa pora jest na minusie tj na zimnym silniku nie moge wbic wstecznego ani jedynki wtedy galka zminay biegow w tych przedzialach ciezko chodzi i tak jakby sie blokowala, 2 3 4 5 normalnie bez problemowo, gdy silnik sie nagrzeje wtedy proble mz biegami znikia, wiec teraz takei pytanie czym to moze byc spowodowane, mysle nad wyberakiem z przedziale silika moze troszke zle ustawiony albo cos ale to tylko takie przemyslenie gdzy myli mnie ta temperaturz ze jak jest zimno nie dziala a jak cieplo bez problemow, moze ktos pomoc cos w tym temacie, jesli tak to z gory dziekuje i czekam na informacje, jak by trzeba bylo to VB 16.16v 1997, pozdrawiam

ja tez mam taki klopot czsamami nie zawsze nie chce wskoczyc wsteczny taj jakby sie zacial. nie u mnie znacznia czy zime auto czy cieple.

Guest dawid0116

Witam! mam problem z moja vecia 2.5 v6 automat. przy właczeniu wstecznego biegu słychac taki straszy chałas. takie szarpniecie czym moze to byc spowodowane?? i jeszcze jedno dzisiaj jak wracałem z pracy sam wyłaczał sie tryb zimowy i nie szło go właczyc dopiero po ponownym odpaleniu autka była taka mozliwosc ale po pewnym czasie znowu sie wyłaczył:(co o tym sadzicie??

Guest czarny22_2010

tez to mam ale jak postawie auto garazu cieplym to jest dobrze. Wydaje mi sie ze to przez mrozy olej w skrzyni gestnieje i z tad te problemy

Guest dawid0116

Jak długo juz jezdzisz 2.5?? i jak wyglada spalanie w Twoim autku??

Guest Skowronn

Please login or register to see this quote.

kolego po co off topic tworzysz, do zadawania takich pytań są inne tematy..

Co do problemu ze skrzynią ja w manualnej skrzyni jak postoi nocą na mrozie mam czasem problem z wrzuceniem wstecznego..wchodzi zdecydowanie ciężej.

Ale problem ten nie dotyczy tylko Viki, w mercedesie w124 mam tak samo z tym biegiem.

Jak wsiadam to zanim wrzuce 1 czy wsteczny to wbijam kilka razy 3-4, 4-3..potem dwojke i jedynka albo wstek wchodza wtedy idealnie. Problem zimowy;)

Witam. Nie wiem czy to dobry dział, ale nie byłem pewien w którym opisać mój problem. Wczoraj musiałem cofać dość długi odcinek w nocy i wtedy zauważyłem, że nie mam światła cofania i "pyknięcia" czujników parkowania podczas wbicia wstecznego. Kilka tygodni temu wymieniłem skrzynie f 18 w mojej 2.0 16v i wydaje mi się ze po zmanie skrzyni nie miałem tego "pygnięcia" od czujników a światła wstecznego nie sprawdzałem. Czy skrzynia ma jakieś czujniki wtyczke bądź co innego co mechanicy mogli zapomnieć podłączyć? Dodam ze żarówka nie jest przepalona bo już to sprawdzałem. Proszę o wskazówki co mogę sprawdzić.

proszę bardzo:

Please login or register to see this link.