Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
dycu7

Klapa bagaznika tył

Polecane posty

Witam, mam pytanie odnosnie znaczka "Opel" na klapie bagaznika w wersji kombii, jak sciagnalem znaczek to sie okazuje ze dodatkowo sa zrobione dwie male dziurki na blacharce, czy jest jakis sposob aby zaslonic te dwie diurki??

te dziurki są w każdej klapie

zaspawać i pomalować !

a czy ktos sie orientuje jaki jest koszt spawania i pomalowania??

podjedź do pierwszego lepszego lakiernika i zapytaj tylko obawiam się że będzie trzeba malować całą klapę a na pewno do listwy! tak orientacyjnie to około 300 zł

no to fajnie, dzieki za informacje, niestety ostatnio moje konto bankowe nie wyglada za ciekawie wiec musze poczekac na wiosne

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

W moim kombiaku mam cała klape pordzewiałą może z 6 miejsc wyłazi ruda, na wiosne bede malowal i tez usuwam wszystkie znaczki

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Tak sie prezentuje o wiele ciekawiej

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Nie wiem dlaczego nie mogli po prostu tego przykleic na klej.

gdyby bylo to zrobione na klej bylo by o wiele lepiej, a potwierdzam ze bez znaczkow wyglada o niebo lepiej, zachecam do usuniecia znaczkow

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

klapy w caravanach mają coś do tej rdzy a zwłaszcza w okolicach ramki podświetlenia rej. i pod wycieraczką ja w jednej viki mam już za sobą a w drugiej też na wiosne mnie to czeka

a ze tak sie jeszcze spytam, oczywiscie chcialbym miec klape w tym samym kolorze co caly samochod ale nie wiem jak moge sie we wlasnym zakresie dowiedziec jaki mam kolor. Gdzie to mozna sprawdzic??

powinieneś mieć na słupku od strony pasażera kod lakieru to literka i 3 cyferki!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.