Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
michal1983

Geometria zawieszenia

Polecane posty

Witam. Dziś po małym remoncie zawieszenia byłem na ustawieniu geometrii zawieszenia. Zdziwiłem się chłopaki trochę bo rzuciłem okiem na komputer do geometrii a dokładnie na parametry jakie sie wprowadza przed badaniem. otóż opel...dalej Vectra....dalej Sedan....dalej ROK 1997-2000!!! zdziwiłem się trochę (moja wiki 1998r), że przedlift ma takie same parametry ustawienia jak polift-przynajmniej wg tego kompa.Zwróciłem uwagę majstrowi ale bez odzewu-rocznik to rocznik. Po ustawieniu wszystko teoretycznie jezdzi prosto ale martwie się czy na pewno powinno być tak ustawione a nie wg ustawień do roku 1997

Gość mocarz95k9

z tego co wiem to nie masz sie o co martwic poniewaz tak jest z wieksascia marek i modeli samochodow przy geometri dlatego ze auta w danym przedziale rocznikowym maja ustawiane takie same katy jezeli by chcieli do kazdego modelu i kazdego rocznika dawac osobne parametry komputer musial by miec osobne pomiescenie hehe powodzonka i szerokosci na drozkach

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Tylko przedzial ...-1997 i 1997-2000 wygląda mi na błedny bo przeciez polifty wychodziły od połowy bodajze 1998 i dziwny jest ten "przełomowy" rok 1997-przecież wtedy w zawieszeniu nic sie nie zmieniało

mozesz byc spokojny bo w VB w zawieszeniu nic nie zmieniali, a zakres roczników powinien byc od 96 do 01, ale to juz mało wazne.

Gość mocarz95k9

dokladnie chociasz z tego co mi kiedysz znajomy mowil to autka po 96" mialy jakiesz male przerubki ale podobno malo znaczace ale ile w tym prawdy to nie wiem hehe

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.