Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Ebas11

zawieszenie tyl

Recommended Posts

Guest Ebas11

witam wszystkich,od jakiegos czasu zaczelo w vb cos stukac w tylnym zawieszeniu i dobiega ten dzwiek bardziej z prawej strony

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_angry.png" alt=":angry2:"> .Amorki wraz z tulajami plywajacymi byly wymienione przed wakacjami,dzwiek tego stukniecia\walniecia jest taki gluchy (cos jakby Bumm..)wali nie za czesto i dziwnie,podczas jazdy jak i na postoju. Myslalem ze to moze byc sprezyna bo znalazlem pod swoim garazem polowe spirali od sprezyny ale to jednak nie bylo od viki,sprawdzilem i wszystkie sprezyny sa cale.Moze wiecie co to moze byc.Z gory dzieki

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

Guest ozi

gumy stabilizatora obstawiam złap za stabilizator i ruszaj nim powinno czuc takie głuche dudnienie

Please login or register to see this attachment.

U mnie też pukało głucho z tyłu, wymieniłem tuleje pływające bo miały luzy ale nadal pukało, wymieniłem gumy stabilizatorów przód i tył, z przodu były mega wyrobione z jednej strony już scięte prawie do zera, a z tyłu w lepszym stanie. Wychodzi na to że pukał przód, a było słychać jak z tyłu (słuch mam dobry

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">)

Guest Ebas11

ok dzieki sprawdze w ten weekend i dam znac

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

Guest arkadiuszwiza

Koledzy czy zużyty łącznik stabilizatora z tyłu też może stukać (głucho). Wali mi z tyłu niemiłosiernie. Amory wymienione niedawno, na ścieżce byłem tuleje pływające wahaczy tylnych są ok. Tak się zastanawiam, może jeszcze tuleja wahacza przednia tak stukać?

Guest ozi

Please login or register to see this quote.

moga stukac a gumy stabilizatora wymieniłeś one często głucho dudnią

Panowie wiecie gdzie moge sprawdzić jaką mam średnice gum stabilizatora tylnego?(bez mierzenia suwmiarką drążka)

Z tyłu są tylko 15 i 16 mm, ja u siebie miałem akurat 16 mm (strzelałem w sklepie i pod pasowało

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">) 15 mm, miało chyba bardzo mało modeli. Nigdzie tego nie sprawdzisz raczej..

Guest ozi

średnice?? 7 ŁOŻYSKO, WAŁEK STABILIZUJĄCY TYLNY X16XEL nr .cz444153 17 zł w ASO

Guest Zbys21

ja tez miałem podobny problem z takim stukaniem i okazało sie ze nie było jednej obejmy drazka stabilizatora i tez sie tak tłukło. a teraz załozyłem i juz mam spokoj