Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest mocarz95k9

Elektryczne Szyby

Recommended Posts

Guest mocarz95k9

Witam

mam problemik z otwieraniem szybek a mianowicje mam cztery elektryczne szybki z czego tylko jedna sie otwiera i ta czasami jak jej nie odbije .

Dodam tylko ze samochodzik posiadam od trzech miesiecy a poprzedni wlasciciel trzymal samochodzik na parkingu nie jezdzony i nie odpalany przez ponad trzy lata .

Wiec czy mam jakasz mozliwosc uruchomienia tych szybek czy raczej mam je spisac na straty i kupic nowe silnicki ??????

dodatkowo dodam ze caly panelek od sterowania nie dziala (dodatkowo jest odpowiedzialny za ustawienie zegarka i opci podglondu funkcji takich jak temperatura,spalanie,dystans przejechany i takie tam)

Z gory dziekuje za podpowiedzi

Z powazaniem

mocarz95k9

Please login or register to see this quote.

Jeśli mówisz, że masz 4 elektryczne szybki, to szczęściarz z Ciebie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Jeśli szyby nie były używane ponad 3 lata, to trzeba je pewnie przesmarować - prowadnice. A czy w ogóle je programowałeś ? Po wyjęciu aku, jak zanika napięcie, to się "rozprogramowują". Trzeba każdą z osobna otworzyć i zamknąć przytrzymując klawisz otwierania do charakterystycznego "pyknięcia". Co do tego, to myślę, że silniki są sprawne, tylko trzeba tam zajrzeć. Lub do samego panelu. A w drzwiach pasażerów (z tyłu), klawisze też nie reagują ? Co do tego panelu, to masz jakby panel z kołyskowymi przyciskami (4 szt) to jest od szyb a ten fasolowaty włącznik jest od funkcji komputera pokładowego. Jedno z drugim nie ma nic do rzeczy i jest odrębną opcją.

Guest mocarz95k9

dziekuje za podpowiedz faktycznie nie programowalem tych szybek wiec zaraz schodze do autka i bede sie bawil z nimi hehe co do tylnych przyciskow one terz nie reaguja

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Zaprogramuj, a na pewno będą działać. Bądź też konserwacja się im przyda.

Z tego co zrozumiałem to koledze wcale nie otwierają się szyby. Programowanie nic nie pomoże. Ja sprawdziłbym złącza idące do drzwi skoro auto stało pod chmurką ponad 3 lata to mogły styki zaśniedzieć oczywiście przełącznik tez sprawdź.

Guest mocarz95k9

kombinowalem ale nic nie wykombinowalem rozebralem tapicerke z drzwi folie oberwalem ale szybka nawet nie drgnela rozebralem nawet panel i probowalem kable troche podopychac obruszac ze moze styknie cos ale nic .

narazie sie wstrzymam chyba bo znalarzlem gazoelektryka tak ze oddam mu swoje skarby i zrobi mi szybki i odrazu gaz przecysci i ustawi hehe

Tak, jak się nie znasz, to nie kombinuj, ale szczęściarz z Ciebie, jak masz 4 szybki..... Fajnie, może mi się kiedyś uda tylne zdobyć do swojej limuzyny....

Guest mocarz95k9

Tak, jak się nie znasz, to nie kombinuj, ale szczęściarz z Ciebie, jak masz 4 szybki..... Fajnie, może mi się kiedyś uda tylne zdobyć do swojej limuzyny....

Viki C20NE CDX 1994r SEDAN: 2xAIRBAG, 2X EL. SZYBY, EL. LUSTERKA, EL. ANTENA, ABS, CENTRALNY ZAMEK, ALUFELGI 15", WSPOMAGANIE, KLIMATYZACJA + KLIMATYZOWANY SCHOWEK, DODATKOWE OŚWIETLENIE TYLNYCH UCHWYTÓW, PODŚWIETLANE DASZKI PRZECIWSŁONECZNE, DODATKOWA REGULACJA FOTELI, HALOGENY, KOMPUTER POKŁADOWY, CHECK CONTROL..... ogólnie moja perełka ;

hmmm ja mam prawie wszystko to co ty oprocz 2xairbagu ale zato mam dodatkowo szyber dach elektryczny

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">