Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mocarz95k9

Elektryczne Szyby

Polecane posty

Gość mocarz95k9

Witam

mam problemik z otwieraniem szybek a mianowicje mam cztery elektryczne szybki z czego tylko jedna sie otwiera i ta czasami jak jej nie odbije .

Dodam tylko ze samochodzik posiadam od trzech miesiecy a poprzedni wlasciciel trzymal samochodzik na parkingu nie jezdzony i nie odpalany przez ponad trzy lata .

Wiec czy mam jakasz mozliwosc uruchomienia tych szybek czy raczej mam je spisac na straty i kupic nowe silnicki ??????

dodatkowo dodam ze caly panelek od sterowania nie dziala (dodatkowo jest odpowiedzialny za ustawienie zegarka i opci podglondu funkcji takich jak temperatura,spalanie,dystans przejechany i takie tam)

Z gory dziekuje za podpowiedzi

Z powazaniem

mocarz95k9

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Jeśli mówisz, że masz 4 elektryczne szybki, to szczęściarz z Ciebie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Jeśli szyby nie były używane ponad 3 lata, to trzeba je pewnie przesmarować - prowadnice. A czy w ogóle je programowałeś ? Po wyjęciu aku, jak zanika napięcie, to się "rozprogramowują". Trzeba każdą z osobna otworzyć i zamknąć przytrzymując klawisz otwierania do charakterystycznego "pyknięcia". Co do tego, to myślę, że silniki są sprawne, tylko trzeba tam zajrzeć. Lub do samego panelu. A w drzwiach pasażerów (z tyłu), klawisze też nie reagują ? Co do tego panelu, to masz jakby panel z kołyskowymi przyciskami (4 szt) to jest od szyb a ten fasolowaty włącznik jest od funkcji komputera pokładowego. Jedno z drugim nie ma nic do rzeczy i jest odrębną opcją.

Gość mocarz95k9

dziekuje za podpowiedz faktycznie nie programowalem tych szybek wiec zaraz schodze do autka i bede sie bawil z nimi hehe co do tylnych przyciskow one terz nie reaguja

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Zaprogramuj, a na pewno będą działać. Bądź też konserwacja się im przyda.

Z tego co zrozumiałem to koledze wcale nie otwierają się szyby. Programowanie nic nie pomoże. Ja sprawdziłbym złącza idące do drzwi skoro auto stało pod chmurką ponad 3 lata to mogły styki zaśniedzieć oczywiście przełącznik tez sprawdź.

Gość mocarz95k9

kombinowalem ale nic nie wykombinowalem rozebralem tapicerke z drzwi folie oberwalem ale szybka nawet nie drgnela rozebralem nawet panel i probowalem kable troche podopychac obruszac ze moze styknie cos ale nic .

narazie sie wstrzymam chyba bo znalarzlem gazoelektryka tak ze oddam mu swoje skarby i zrobi mi szybki i odrazu gaz przecysci i ustawi hehe

Tak, jak się nie znasz, to nie kombinuj, ale szczęściarz z Ciebie, jak masz 4 szybki..... Fajnie, może mi się kiedyś uda tylne zdobyć do swojej limuzyny....

Gość mocarz95k9

Tak, jak się nie znasz, to nie kombinuj, ale szczęściarz z Ciebie, jak masz 4 szybki..... Fajnie, może mi się kiedyś uda tylne zdobyć do swojej limuzyny....

Viki C20NE CDX 1994r SEDAN: 2xAIRBAG, 2X EL. SZYBY, EL. LUSTERKA, EL. ANTENA, ABS, CENTRALNY ZAMEK, ALUFELGI 15", WSPOMAGANIE, KLIMATYZACJA + KLIMATYZOWANY SCHOWEK, DODATKOWE OŚWIETLENIE TYLNYCH UCHWYTÓW, PODŚWIETLANE DASZKI PRZECIWSŁONECZNE, DODATKOWA REGULACJA FOTELI, HALOGENY, KOMPUTER POKŁADOWY, CHECK CONTROL..... ogólnie moja perełka ;

hmmm ja mam prawie wszystko to co ty oprocz 2xairbagu ale zato mam dodatkowo szyber dach elektryczny

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.