Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Rafał X16Xel

Kupujesz auto? Zobacz, czy ktoś go już nie sprawdzał :) Wstawiamy tutaj jedynie opisy sprawdzonych przez nas aut

Polecane posty

Hehe, dobry gość. Śmieszny sposób na zamknięcie konta 😀.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Co według ciebie nie jest merytoryczne ??? To że handlarze robią z Polaków głupków??

Sam mam upatrzonego rzęcha za 2200 euro , którego pogonię w Polsce za 16-17 tysięcy , a zaćpany admin , będzie piszczał ,że zaśmiecam forum bublami...

Tak się sprzedaje autka w Polsce = kupujesz za 1,5 -2 tysie , a potem gonisz jako igiełkę za 4-4,5 tysia euro..

Koszt przywozu , opłat manipulacyjnych itp... =Frajer kupuje igłę za 16-18 tysięcy...

Niestety fanatycy PiSu tego nie widzą...

Ps Auta w cenach 1-1,5 ts euro stali klienci (handlarze) dostają jako gratis.... za darmo....

Napisano (edytowany)

No baaardzo... Piszę na temat , a głupawy admin grozi zablokowaniem konta... 

Ps A przepraszam .. Ja nie sprawdzałem , tylko oglądałem auto... to Tak jak poświadczenie nieprawdy w aferze Rywina..... :yahoo: :pijaki:

Ps Obiektywnie rzecz biorąc , ten admin jest Handlarzem , bo nerwowo reaguje na zamieszczane TREFNE  ogłoszenia...

Pewnie dostał po d**** , bo przypadkiem zamieściłem jedno z jego ogłoszeń i popłynął z kasą...

Edytowano przez vertix

No ale my kolego wiemy o tym, że handlarze robią takie wały. Dlatego ludzie zwracają ntu uwagę na to, żeby nie patrzyć na przebieg w przypadku aut tak starych, tylko na stan techniczny. Ten temat jest po to, żeby z droższych ofert odrzucić śmieci. Wrzucanie tu oczywistych parchów nie ma sensu, tak jak Jarek pisze.

Pisałeś, że ktoś coś o podgrzewanej szybie pisze w vc. Tutaj widziałeś takie głupoty? Zgłoś taki post, bo to tylko ludzi w błąd wprowadza.

Heh aż sobie screeny porobiłem :) Ale fakt opis kibla na forum może później komuś pomóc w PL aby nie natrafił na ten kibel w cukrze ;)

Vertix własnie zakończył przygodę z forum 

Pozdrawiam 

Obiektywnie rzecz biorąc jesteś totalnym kretynem którego powinno się izolować od świata. W tyłku mam twoje mądrości, jak również twoje przypuszczenia. Śmieszny jesteś ze swoimi tezami, praca zarobkowa którą wykonuje nie jest w żaden sposób nawet pokrewna z motoryzacją a pieniądze które zarabiam nie zmuszają mnie do wyszukiwania takich sztrucli w internecie i prób ich sprzedaży w pl i w ten sposób dorabiania do pensji, do czego sam się przyznałęś, a może jesteś takim imbecylem  że jedyne co potrafisz to nabijanie naiwniaków w balona?

Podsumowując, dla mnie jesteś zwykłym zakompleksionym przygłupem próbującym się dowartościować za pośrednictwem internetu, pajacować kozaczyć zza monitora każdy potrafi, ciekawe czy byłbyś taki kozaczek i tak wylewny jakbyśmy spotkali się w realu, jak to mówią kozak w necie, pizda w świecie.

Na tym kończę dyskusję z tobą. Zostałeś zablokowany przez innego moderatora więc nie mam tu nic więcej do roboty.

Jak sam napisałeś sam ściągasz parchy za 1-2 eu i gonisz za 16-18 tyś, więc w przypadku ogłoszeń które tu tak pięknie opisywałeś można stwierdzić że:

Frajer pojechał obejrzeć auto z nadzieją znalezienia okazji za pośrednictwem której będzie mógł w pl na jakimś naiwniaku zarobić  ale zorientował się w między czasie że potencjalny sprzedający uznał go za jeszcze większego frajera niż on sam się uważa w rzeczywistości.

Sprzedając takie śmieci jesteś częścią tej układanki, dla mnie jesteś mentalnym zerem.

Vertix zakończył przygodę... Hmm a już miałem otwierać popcorn.

Tak poważnie to już kiedyś napisałem o tym w temacie Vectra z ogłoszenia. Ludzie dodają totalne sztrucle najtańsze jakie znaleźli i pytają czy warto...

Te tematy mają sens jak auto faktycznie wygląda dobrze i kosztuje ile powinno kosztować a na miejscu okazuje się ze coś nie domaga. Co tu się wrzuca wszyscy widzą. Praktycznie 3/4 tematu to śmietnik. Później opinie że jak auto ma blisko 300tyś przebiegu to już ruina co za chwilę się rozleci. Albo kosztuje połowę ceny zachodniej i na miejscu rozczarowanie jak to możliwe.

Ja znam auta co mają ponad 500tyś! To są zwykłe osobowe auta, diesle. I wcale gorzej nie wyglądają od tych "okazji" z przebiegami rzędu 180-250kkm. Nie rzadko nawet lepiej wyglądają.

Napisano (edytowany)

Witam, byłem dziś obejrzeć to auto  

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

niestety auto ma pordzewiałą klapę bagażnika, nadkola i listwy przy przedniej szybie. Nie warto kupować za tą cenę bo rdzy jest masę jak na tak "młode auto" sprowadzone z Dani, licznik cofnięty jakieś 70tyś. po sprawdzeniu vin w 01.06.2017 miało 50tyś więcej niż w ogłoszeniu. Wyposażenie w opisie =/= wyposażeniu auta

W tym poci się silnik i ma lekko ponad 300tyś przebiegu.

Edytowano przez gouran

Napisano (edytowany)

Tego unikać

Dwumas niby robiony a rechocze coś jak by skrzynia chciała wyskoczyć. 

Duży pruszcz na rancie dachu. Niestety już nie do odratowania zaprawką, trzeba wycinać szybe i malować dach.

Od spodu auto tak skorodowane że uchwyty od wydechu poodpadały

Przód składany, słabo spasowany.

Prawa strona malowana.

Szyby każda z różnych roczników niektóre młodsze od auta.

Kierownica do obszycia

Kolektor do naprawy lub wymiany.

Wiecej nie sprawdzałem bo szkoda na to auto czasu.

Handlarz burak i totalnie olewa klienta.

Edytowano przez Andrzej7256

Podobnie jak wyżej należy szerokim łukiem omijać

1. zawieszenia z tyłu "nie ma " wali jak by wozem drabiniastym jechał

2.po otworzeniu szyberdachu uszczelka znalazła się na głowie

3.auto pochodziło 20min w tym jakieś 10min jazdy ( nie było sensu dłużej jechać ) i coś zaczęło dymić po chwili było czuć olej .

4.radio wisi dziwnym trafem nie jest zamontowane

5.lampy przód do wywalenia

6.opony maskara wersja F1 ;) 

7.co ważne !!! auto jedzie gdzie ono chce a nie kierowca 

8.kierownica trzepie od 70km/h 

to tak na szybko . Serio nie ma sensu jechać i napalać się bo skóra. 

Napisano (edytowany)

Opinia rzeczoznawcy:

"Zapocenia na listwie wtryskowej, pompa serwo, rury intercooler, turbina, korek wlewu oleju,korozja wtrysków, długo kręci przy odpaleniu, korozja na podłużnicach, ciężko wchodzą biegi Samochód po-kolizyjny przodem prawą stroną (wymiana błotnika na drugi, szpachlowanie elementu) prawym tyłem naprawa słabej jakości ponieważ na rancie widoczna jest rdza, również na wewnętrznej części klapy tył należy usunąć rdzę.  Przed zakupem w warunkach warsztatowych przeprowadzić szczegółową analizę wycieków z turbiny i pompy układu wspomagania, dodatkowo należy przyjrzeć się podłużnicom przód." Dodatkowo tarcze i klocki zapleśniałe i zardzewiałe, więc auto już stoi dłuższy czas.

Jak dla mnie trochę tego za dużo :)
Edytowano przez sawers89

pewnie DM i turbo niebawem padną. ciekawe co to za kolizja była, może zwykła przycierka

Prawa strona auta na mierniku wyniki 400-560 μm.

Napisano (edytowany)

to dobra przycierka musiała być. nie wszystko ładne co ładnie wygląda. trzeba szukać dalej. a wiadomo coś jeszcze więcej?

Edytowano przez axen

Brak historii ASO wiec można czarować. 

W

Witam jestem zainteresowany kupnem Vectry C Gts rozglądam sie coś do 10 tyś lpg i automat najlepiej.

Na co uważać warto co sprawdzać w niej? Wpadła mi ta w oko poniżej co sądzicie ma ktoś blisko może podjechać obejrzec?

Wlew przy wlewie . Hak i gaz w dowodzie. Krótko i na temat.

Wrzuć to do tematu . Vectra z ogłoszenia.

Witam, nie wiem czy dobre miejsce czy nie, mój rozbitek pojechał w świat i zapewne będzie klepany na cacy - mocno walnięta nie była ( pas przedni wygiął lewą podłużnice ). 

charakterystyczna rzecz której raczej nie będzie się im chciało wymieniać to listwa pod prawym nawiewem ( przy lcd ) jest odbarwiona ( wyciekł mi kiedyś zapach do auta 😕 ) 

Gdyby były potrzebne więcej danych to dopiszę :)

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Co prawda nie Vectra ale Opel Corsa 

jak ktoś szuka coś mniejszego np. dla Żony. Autko dziś oglądane z kolegą. Handlarz twierdzi , że lakierowany tylko dach bo dachówka spadła 😀. Wymieniona szyba przód,lampa od strony kierowcy z 2012.07 a od pasażera od nowości 01.2014. Atrapa od chłodnicy na pewno wymieniana. Auto przywiezione na lawecie brak tablic aby sobie podjechać i przejrzeć w ASO. Jak jemu mówiłem o lampach to niby nie wiedział o tych naklejkach z datą produkcji na lampach 😀. Raczej było coś robione z przodu niby brak zdjęć z zakupu albo raczej nie chciał pokazać. Autkiem nie jechaliśmy daliśmy sobie spokój ale od strony silnika raczej ok ładnie odpalał na zimnym i ładnie pracował,cicho, równo. No i dwóch właścicieli w Niemczech.

Tak jak przypuszczałem, cena znikąd się nie wzięła :) Ja bym sobie darował bo kij wie o czym jeszcze ten handlarz ,,nie wie" :D

Autko już skreślone😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.