Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

SIG_MAN

Polski Lektor - Polskie Menu - CD70 & DVD90

Polecane posty

a masz juz działające dobre spolszczenie? chwila moment i masz je na cd przeciez.

Witam ma taki sam soft nowszy Vectra c cd70 10.10.07 i chciał bym by po polsku było paru fachowców nie podjęło się bo za nowy soft pomoże ktoś mazowieckie?

Wyślij do Wnekusa to ci ogarnie na 100%

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Witam.
Z racji tego że jestem świeży na forum, to jeszcze za bardzo nie znam ludzi, ale chciałem zapytać czy możecie polecic kogoś z okolic Warszawy lub Kielc kto by mi zparował NCDC2013 z wyswietlaczem (tak, wiem że to badziew i nalezy jak najszybciej go wymienić, ale narazie cała kasa poszła w serwis i nieplanowane naprawy po zakupie Signuma, więc lepsze NCDC2013 niz nic)

Mam jeszcze jedno pytanie jak na forum wyszukać użytkownika, aby do niego napisać PW (w wyszukiwarce nie ma opcji USER) ?

Wysyłasz wpisując login do kogo chcesz wysłać ;) o tu jak na obrazku 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Programując sobie Viki polift z radiem DVD90 i kolorowym wyświetlaczem aktywowałem sobie komunikaty z dużymi ikonami komputera o błędach (rysunek + opis typu spalona żarówka, rezerwa, niski poziom płynów czy olejów).

No i jako, że po aktywowaniu wszystko działa jak należy to zapragnąłem jeszcze jakiś ludzki język zamiast niemieckiego. Patrze jest angielski to spoko może być. Zmieniam i działa. Ale grzebie dalej w opcomie i widzę, że do wyboru jest polski. No to bach zmieniam podjarany. Vectra łyknęła polecenie z opcoma i wszystko ok. Pojawił się nawet pierwszy komunikat o niskim poziomie płynu spryskiwaczy elegancko po polsku. Banan na mordzie. Ale to nie trwało długo.

Za chwile wyświetlacz woła czy zmienić język na PL włóż płytę językową. 

Problem, że ja nie mam takowej dostałem tylko z ośmioma językami zachodnimi. Jak ja wrzucę to krzyczy niewłaściwe CD.  Jak zrobię, że nie chcę doinstalować PL i anuluję to komunikat z polskiego zmienia się na angielski.

Dodam, że mam płytki do konwersji komunikatów navi oraz menu wyświetlacza na wersję PL i z tym nie ma problemu- działa

Pytanie czy właśnie zapodać tą płytkę menu pl (by Wolek) i na niej to będzie czy trzeba organizować inną z language z PL do wyboru.

Jeśli  language z PL do wyboru to wskaże ktoś sznurek poprawnej.

P.S. Jeśli ameryki nie odkryłem i to trywialne pytania to się nie śmiejcie.

Edytowano przez m@rio75

Wszystko masz wyjaśnione kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt postów wcześniej, tj w przypadku gdy jest UWA, CD70/DVD90 nie ma opcji aby był język polski bo żadne z w/w urządzeń go nie obsługuje i automatycznie wróci język angielski lub dowolny inny który jest w obsłudze. Dlatego po przełączeniu techem2 czy opcomem znika język, bo moduły wymieniają się informacja jakie języki obsługują a polskiego na tej liście nie ma. Jedynie wgranie specjalnie zmodyfikowanego softu do wyświetlacza, radia, oraz uwa spowoduje ze będzie język polski w tych modułach, ale nadal w menu klimatyzacji będzie po angielsku. 

;(( u mnie lektorka nawija po szwabsku :/ wszystko robilem jak na filmiku a nie dziala.. pomocy!!!

1. Ustaw język niemiecki

2. Zrób aktualizacje na język niemiecki

3. Przestaw na język angielki, wyskoczy komunikat aby włożyć płytę to jej nie wkładaj.

Na 99% zadziała bo robisz aktualizacje na języku angielskim

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Jeśli oglądałeś ten filmik co ja to robisz błąd. Włóż płytę jeszcze raz, wgraj spolszczenie, po wgraniu do 100% wyjdzie płyta i już masz PL. Na filmie masz jeszcze raz załadować CD i zmieniać języki a tego nie robisz, to ten właśnie błąd po którym nadal gada Helga. Daj znać.

Tak masz rację, nie zmieniłem języka.. teraz wszystko działa jak należy.. :) jeszcze przydałoby się zamontować kamerę cofania i tuner dvbt (oglądałem na YT że ktoś tak zrobił ale na dvd90.. :/) nie wiesz czy da radę na cd70?

Da radę na cd70 i dvd90 bo nie chodzi tu o radio tylko o kolorowy wyświetlacz CID.  Wymaga zewnętrznego modułu podpiętego do wyświetlacza.....Moduł od sgrigor na ebay`u kosztuje około 700 zł.Jest chyba jednym z najciekawszych modułów bo ma kilka wejść video. Czesi również sprzedają swój moduł ale nie pamiętam ceny. Znam jeszcze jednego Niemca . Jego moduł był w cenie około 400zł. Kiedyś udało mi się podłączyć komputer pod wyświetlacz i obraz był wyraźny ale zbyt mały. Nie poradziłem sobie z rozdzielczością i odpuściłem bo kosztowałoby to zbyt wiele a były już wyżej wymienione rozwiązania zewnętrznych modułów.

Edytowano przez Mirabelek

Daj namiary na tego Niemca

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

znalazłem kiedyś jego stronę

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

a kontaktowałem się mailowo :

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

kontaktowałem się z nim w 2014r, wtedy cena modułu wynosiła 115 Euro + 6 Euro przesyłka

Cześć,

Dasz info jak to zrobić kolejno w OpComie albo jakies wskazówki ?

Dziękuję.

witam jestem posiadaczem vc 08 r z softem 10.10.2007, więc teoretycznie spolszczenie powinno dać się wgrać, gorzej z praktyką, he, po nagraniu kilku płytek z oprogramowaniem, za każdym razem pokazuje się cd-sw, po kliknięciu w zakładkę navi pokazuje invalid cd i wyrzuca płytę, Czy mam szansę  na wgranie pl menu czy lepiej odpuścić sobie? Czy poda ktoś namiar na sprawdzonego chomika żeby nie uwalić radia??

witam jestem świeżym posiadaczem Vectry c radio cd70 navi chciałbym wgrać Polskie menu i może Mapy posiada ktoś link do działających linków 

Witam, proszę dobry link do spłaszczenia na polski +  mapy  z góry dziękuje ,pozdrawiam forum

ja próbowałem kilka linków które działały u innych, a u mnie nie poszło... tak więc przypuszczam że nie każdą navi można spolszczyć...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.