Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
kicker

Antena

Recommended Posts

Witam mam pytanko! Moja vectra ma zamontowaną antenę wewnątrz auta poniewarz ta elektryczna była złamana. Chciałbym kupic taką anteną bo ta wewnętrzna kiepsko ściąga. Szukałem w paru miejscach i są różne ceny, za orginalną chcą 120 - 150 a na allegro sa za 50 jaka jest różnica, czy ta nowa z allegro będzie tak samo działać jak orginalna?

Czy może inaczej. Spróbować wymienić ten złamany wkład w antenie?

Please login or register to see this quote.

Tak, jeśli masz dostęp do oryginalnego bata, to wymieniaj, ja już to parę razy przerabiałem. Ale jeśli nie chcesz wydawać kasy na taki bat albo nie masz szrotu z którego byś go kupił, to kup zamiennik manualny z netu. Powinien być lepszy niż to co masz teraz...

w va miałeś elektryczna to proponuje zakupić elektryczna i wymienić szukałem dość długo takiej na allegro sa po 50 do 80zł używane.. jesli chodzi o oryginał gm zamiennik chyba 50zł zależy jakiej formy kolega z forum sprzedał mi uniwersalna pasująca do opla w prawie niczym sie nie rózni od oryginalnej

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">