Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest frazes

Uszkodzony kilometromierz

Recommended Posts

Guest frazes

Witam nie znalazłem nigdzie tematu który dotyczy usprawnienia licznika przejechanych kilometrów (domyślam się że poprzedni właściciel nieudolnie cofał licznik w mojej VA)Jeżeli ktoś z Was dobierał się do tego licznika i wie czemu to dziadostwo nie chce się kręcić to proszę o pomoc.

linka podpięta ? moze nie podpięta ? wyciągałeś te zegary ?

Please login or register to see this quote.

Jeden i drugi nie liczy ? (górny od przebiegu całkowitego i dolny od przebiegu zadanego) ? Może linka, a może ten "wałek" na którym są cyferki jest uszkodzony ? Ktoś nieumiejętnie kombinował i zepsuł....

Guest frazes

Domlo linka podpięta bo prędkość wskazuje tylko ilości przejechanych kilometrów nie pokazuje.

Pawełek ze Żnina i górny i dolny nie wskazuje ilości przejechanych kilometrów.Na bank ktoś wcześniej kombinował przy przebiegu jakby uważał że 19 letni samochód może mieć w Polsce 150 tysięcy

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_laugh.png" alt=":lol:">

Chcę go uruchomić i chyba muszę się zabrać do rozbierania zegarów.Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł na usprawnienie tych liczników to chętnie skorzystam z porad.

Czyli taki "wałek", na którym są cyferki może nie być połączony ze ślimakiem. Bo jak piszesz, prędkość pokazuje, więc linka i ślimak jest o.k. Dostanie się do licznika masz opisane na forum, nawet ktoś podjął temat "korekcji" licznika - poczytaj.

Miałem podobnie w mojej Skodzinie kiedyś.

U mnie obrobiły się ząbki na przekładni (tam są plastikowe trybiki) i też licznik nie liczył km. Być może że u Ciebie był cofany licznik nieudolnie i mogło coś się schrzanić z tą właśnie przekładnią

W każdym bądź razie bez rozbiórki się nie obejdzie

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

U mnie byl problem z walkiem, naprawialem kilka razy i caly czas sie psulo, wiec wymienilem na inny predkosciomierz i jak reka odial problem zniknal.

tez mi nie zlicza kilometrow raz wszystko ustawilem i walek znow spadl z "prowadnicy"

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> ale sie tym nie przejmuje

Ja tez nie bo zalozylem digitala

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> i nie mam problemu z walkami

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest Sticker

Sprawa bardzo prosta.

jak wyciągniesz ten wałek to go lekko puknij młoteczkiem żeby go zdeformować. Później nabijesz kółko napędzające i spokój na lata.

Przerabiałem to. Zanim doszedłem o co chodzi to licznik rozebrałem z 10 razy.

Guest frazes

Sticker spróbuję patentu z młoteczkiem i się odezwę dzięki za pomoc