Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest and

wymaina żarówki VA 1994

Recommended Posts

Guest and

witam, jak w temacie, jestem zupelnie zielony, nie wiem czy mam sciagac filtr powietrza czy wykrecac caly reflektro czy da sie wymienic bez wyciagania? mowa oczywsice o prawym reflekotrze, probowowalem wyciaganc ale trzyba mocno i zrestza nie za bardzo widac, dzieki za pomoc |(chodzi o swiatla mijania )

hmmm...

Please login or register to see this attachment.

Guest ROGO

Please login or register to see this quote.

nie trzeba wyjmować filtra musisz tylko sie dobrze po gimnastykowac i leflektora też nie wyjmuj bo se geo swiateł spitolisz

Guest and

dzieki za odpowiedz, tyle ze kurcze porobuje wyciagnac niemalze z calej sily i nie chce wylezc - mowie o etapie odlosniecia obudowy reflektora, nie moge wyciagnac tej czarnej kostki, z instrukcji widac ze poprostu trzeba pociagnac ale czy to by tak mocno siedzialo?

Moze miales za mocną zarowke wsadzoną i sie nadtopil .

Mialem tak w Omedze.

Nawet 60/55 po jakimś tam czasie potrafi się "zgrzać" do kostki. Uważaj, abyś nie uszkodził tej sprężynki, która trzyma żarówkę w lampie. Najlepiej to odepnij ją, i spróbuj wyciągnąć żarówkę i poćwicz odpinanie kostki w ręku. Aha, żarówka od krótkich i od długich to ta sama żarówka H4

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Koszt od 6 zł za zwykłą ze stacji po 50-90 zł za komplet firmowych. Aha, dobrze jest wymieniać żarówki parami, wiadomo ile godzin mniej więcej pracują....

W omedze mam 100/110

W vectrze to samo.

I w omedze sie ztopilo w vectrze nie

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest and

dziekuje bardzo za pomoc. jednak pojawila sie kolejna watpliwosc - padla infromacja ze zarowka jest ta sama od krotkich i od dlugich, a ja dlugie mam, wiec to nie spalila sie zarowka?

kolego masz H4 = długi + krótkie, żarówka zwykła kosztuje grosze wiec czym sie przejmujesz

jak wyjmujesz zarówke nie dotykaj zarnika ..

Edited by Lechuu

Tak, to żarówka dwuwłóknowa, w jednej żarówce masz żarnik od świateł mijania i drogowych. Najczęściej przepala się włókno od mijania

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Taki już urok

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">