Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
maniecki23ix

Model Vectry A

Recommended Posts

Nie wiedziałem w jakim dziale to umieścić więc umieszczam tutaj. Mma pytanko do was bo chciałbym sobie skleić model Vectry A i troche go stuningować. I tu sie nasuwa pytanie czy wie ktoś czy jest wogóle możliwośc kupienia modelu do sklejania. Czy wogóle vectra A była produkowana jako model do sklejania. Z góry dzięki

kiedys zajmowalem sie sklejaniem modeli. mialem pare pucharow itd. szukalem fajnych modeli i nigdy nie spotkalem sie z modelem vectry a. tez swojego czasu szukalem dosyc dlugo ale bezowocnie. udalo mi sie zakupic model dobrej niemieckiej firmy viki ale w skali 1:87. samochod mimo tej skali jest bardzo szczegolowo odwzorowany. wiem ze firmy modelarskie wypuszczaly golfy 2, 3 i wiele innych starszych aut w skalach 1:24. wydaje mi sie jednak ze mozliwe jest ze ktos kiedys wyprodukowal v2000 bo jakby nie patrzec jest to auto kultowe. moze mniej niz gti ale jednak. moze tobie uda sie znalesc taki okaz i jak ci sie to uda to pisze sie na taki model!

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_cool.png" alt="B)">

Sam bym chcial taki model VA2000, mam tylko hb zelazniaka w skali 1:43

Własnie szukam modelu w skali 1:24 i właśnie Vectry 2000. Jesli nic nie znajdę a bede cały czas szukać to kupie sobie golfa mkiii vr6 jako pierwszego na próbe swoich możliwości. Bo nie chce ich testowac na Viki.

Niestety w sklejanych 1/24 jest tylko Astra V8 Coupe i Calibra DTM.

A ja mam resoraka VA2000

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Taki jak na tej aukcji

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this link.

Edited by Fazzer