Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
rtk

Czy akumulator o wysokości 190mm zmieści się ???

Recommended Posts

Pytanko jak w temacie - czy akumulator o wysokości 190mm zmieści się bezproblemowo pod maską Viki B z silnikiem x20dth ???

zmierz ile ma stary

pozniej dodaj cos do wymiaru 190 mm i zamknij maske

chyba nie jest to trudne

p.s. ktos juz kiedys o to pytal

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

dostal taka sama odpowiedz

Właśnie podładowuje swojego Cantra Plus, ma właśnie 190 mm tak że spoko

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

ludzie!! czy jesteście aż na tyle leniwi żeby o byle g**no pytać na forum?? Matematyka jest obowiązkowa więc chyba linijką/miarką każdy umie sie posłużyć. brak mi słów

Please login or register to see this quote.

nie dziwie sie

Skoro jesteś taki bystry to sprawdź mi czy się taki aq zmieści nie mając fizycznie dostępu do auta. Jesteś w stanie to zrobić ???

Na forach internetowych i grupach dyskusyjnych udzielam się od conajmniej 14-15 lat i mam jedną zasadę - jak nie mam nic do powiedzenia to nie zabieram głosu. Także przyjmij to jako dobrą radę bo kiedyś może i Ciebie coś "przypilić" i będzie problem.

Zauważyłem, że na tym forum stosowana jest dziwna metoda udzielania odpowiedzi/pomocy - z automatu leci odp "było, przejrzyj archiwum". Mam propozycję, aby zamknąc forum i na stronie głównej dać tylko jedną opcję SZUKAJ. Problem rozwiązany będzie bo nikt nie będzie musiał się pocić przy pisaniu "było ... itd"

A na tą chwilę już mogę sobie sam odpowiedzieć - tak, zmieści się.

Edited by rtk

o tym ze nie masz dostępu do auta nie było nic napisane więc wziąłem cię za zwykłego lenia

Guest Puch

Na 100% się zmieści. 2 tygodnie temu kupiłem akumulator Centra Futura CA 770, który ma wysokość 190 mm.

kolego mam takie pytanie bo piszesz o CF CA 770 a są jeszcze CF z oznaczeniem CF07, CF08, to są jakieś rodzaje Centry Futury??który jest najlepszy bo chce sobie kupi AKU Centry futury o pojemności 72Ah 720A. a tak wg bedzie dobry pod wzgledem technicznym zeby palił dobrze w zime czy moze cos innego polecasz, moze mocniejszego???

Guest Puch

Adamos 1987 - z tego co się orientuję to te 07 są poprzednim modelem. Wpisz sobie w wyszukiwarkę "katalog centra futura" to zobaczysz że w nim nie ma takich 07, 08 tylko 770.

PUCH- własnie mi sie tak wydawało ze te 07, 08 to jakies poprzedniki a teraz chyba warto szykac i kupic Ca722 lub Ca770 w zalezanosci jaka pojemnosc aku. a kolego wiesz moze jaka futura bedzie najlepsza do mojej viki DTI 16V głównie mam krótkie odcinki do pokonania, 15 min jazdy, ale i do szkoły sie leci w weekend 200km;-) cos mi pomozesz bo mam troche mątlik w głowie;-)

Guest Puch

Adamos - Ja mam VB 2.0 DTI 16v - więc chyba mamy takie zame bolidy.

Ja zakupiłem CA 770 (jest to chyba maxymalny rozmiarowo jaki się zmieści do VB)

Na VKP koledzy poradzili, że diesel musi mieś jak największy prąd rozruch ten ma 760 A.

Jest to aku trochę więkwszy niż zalecany ale alternator da radę.

Poczytaj sobie to:

Please login or register to see this link.

str 9 i 102.

Narka