Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
luki058

zegary digital do C20NE

Recommended Posts

aktualnie w swojej VA posiadam zwykłe zegary a chciałbym założyć zegary digital. czy będę miał dużo problemów z podłączeniem i czy będzie dobrze współpracował z silnikiem C20NE? ile musiałbym przeznaczyć pieniędzy na zakup zegarów?

Edited by luki058

Please login or register to see this link.

Jest mozliwosc, tylko jest przy tym kilka problemow. Ja mam va2000 i zamontowalem digitala i tez mam kilka problemow. Zle mi obrotu pokazuje i check dziala odwrotnie niz powinien. W twoim przypadku chyba nagorzej bedzie z predkoscia, bo trzeba miec odpowiedni impulsator i moze Ci przeklamywac. Dobru opis kabelkow tez jest ciezko znalezc. Ja szukalem dlugo i cos tam mam jakby co, chociaz jeszcze pare rzeczy mam nie podpietych, teraz np polowa rzeczy na bc mi nie dziala bo nie jest podpietu czujnik drogi bo jest inny impulsator wlasnie, ale to zrobie jk bede miec czas. No i musze bc przeprogramowac pod doigitala zeby dobrze pokazywal. Stare oryginalne kostki musisz poobcinac bo digital ma inne, tak ze najlepiej jak kupisz z kostkami, impulsatorem i czujnikiem cisnienia oleju. A chodzi ci o zegary od va200 czy od kadeta np. Z vectry jest bardzo ciezko dostac a jak juz sa to drogie. Z kadeta kupisz juz za 150zl i jest duzo latwiej, bo w kadetach byly w tym silniku i juz problem z predkoscia bys mial rozwiazany. Glowny porblem z zegarami z kadeta jest taki ze trzeba je wpasowac w ramke od vectry bo w kadecie jest taka bardziej prostokatna.

Edited by Zigi

moja viki nie ma BC wiec z tym broblemu nie bede mial to sie jeszcze nad tym zastanowie ale ten wyglad licznika digital powalajacy;)(zazdroszcze Tobie:))

a po ile chodza takie zegary?

nikt nie wie czy 300 zl to duzo czy malo jak na ten zegar?

Edited by luki058

Please login or register to see this quote.

Za zegary od vectry 600zl to malo(ja tyle dalem), a od kadeta bez problemu kupisz za 150-200zl.

ok dzięki

kurde i jeden gosciu mnie uprzedzil:(

Bo jak sie pojawiaja to od reki znikaja.

zgadza sie za dlugo sie zastanawialem o 5minut. a poszedl za 300zl:((

Za ta cene to bym sie nawet nie zastanawial.

tylko ze ja jeszcze nie zarabiam i musialem to przemyslec a teraz zaluje bo moglem go sprzedac i byl bym do przodu:)