Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest jvc82

Wyciek oleju

Recommended Posts

Guest jvc82

Witam, w ostatnich dniach zauwazylem ze dochodzi spod maski dziwny zapach spalonego oleju, i wtedy zauwazylem wyciek nie wiem dokladnie skad to jest ale mam podejrzenie z jakegos czujnika ktory jest na misce olejowej mam nadzieje ze z tamtad bo patrzac pod auto nie zauwazylem nic szczegolnego

Please login or register to see this link.

tu jest fotka tego miesjca gdzie zauważyłem wyciek, wczesniej wytarłem i po 3 dniach tak wyglada. co to wogole za czujnik jest i wogole czy go sie calego wymienia czy jest moze jakas uszczelka? i jaki wogole koszt tego bo nie mam pojęcia. z gory dziekuje za wszystkie informacje !!!!

Edited by jvc82

Guest ozi

Please login or register to see this quote.

witam miałem wyciek oleju myślałem że to pod miską olejową tą dolna,wymieniłem ja i znowu wyciek okazało sie że cieknie tam gdzie tobie to jest czujnik oleju. jest tam uszczelka oring co kosztuje coś 60zł albo więcej żeby ja wymienić trzeba zdjąć miske i od gury gdzie wycieka jest zawleczka potem czujnik na dól nową uszczelke ja nie wymieniłem i znowu musze od nowa rozkręcać wszystko

Please login or register to see this link.

Guest jvc82

Kolego OZI trafiłes

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> właśnie ten oring do wymiany był teraz jest oka suchutko

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> podziękował Ci

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">