Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

POMOCY PASY BEZPIECZEŃSTWA

m4rin3r0
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie, :-)

mam taki mały problem, który chciałbym rozwiązać w miarę możliwości sam

do brzegu ;-)

potrzebuję wymontować na chwilkę zwijak pasów bezpieczeństwa inaczej mówiąc dół pasów w mojej VC

rozebrałem wszystko dookoła w związku z problemem z alarmem ponieważ ktoś mocno się natrudził i zamontował za zwijakiem centralkę alarmu ( immobilizera) na pchełkę.

potrzebuję dowiedzieć się co to za alarm ponieważ coś musiałem schrzanić i nie mogę teraz go rozbroić - możliwe że pchełki mi szlak trafił lub padł alarm ale to raczej nie możliwe obstawiam że to motoblok pythona ale 100% nie wiem dlatego jak już napisałem wcześniej muszę wymontować pasy bezpieczeństwa.

jeżeli trochę zawile napisałem to chodzi o pomoc przy wymontowaniu pasów bezpieczeństwa w vectrze C :-)

Czekam na szybką pomoc ponieważ moja vectrunia tak biednie teraz wygląda taka rozpruta od środka ;-)

Pozdrawiam

Michał

....

jeżeli trochę zawile napisałem to chodzi o pomoc przy wymontowaniu pasów bezpieczeństwa w vectrze C :-)

1. najpierw uszczelki drzwi - dolną ich część

2. Plastik - trzeba wyszarpać z zaczepów. Ja zaczynałem od strony kierowcy potem pasażera z tyłu a na końcu przy słupku

3. Na słupku od zewnątrz jest taka zaślepka (korek) trzeba ją wyjąć aby się dostać do śruby mocującej zwijacz... Uważaj aby ci śruba do progu nie wpadła :D

3. Na słupku od zewnątrz jest taka zaślepka (korek) trzeba ją wyjąć aby się dostać do śruby mocującej zwijacz... Uważaj aby ci śruba do progu nie wpadła :D

właśnie tego się bałem najbardziej ponieważ nie pomyślałem że tam jest zaślepka z drugiej strony słupka ;-) i wyciągnąłem cały pas założyłem klucz oczkowy i malutkimi kroczkami odkręciłem już ten zwijacz,

zastanawiałem się jak ja go zamontuje później ale teraz to już bułka z masłem :D

Dziękuję za pomoc pozdrawiam

• 4 years later...

Witam

Ja mam podobna awarię.

Dostałem się przez tą zaślepkę do śruby mocującej zwijacz.

Niestety ten plastikowy kikut mi sie urwał...ręcznie nie chciał się przekręcać więc chwyciłem go kombinerkami.

Co teraz...czy to jest jedyna droga żeby odpiąc ten zwijacz? Od wewnątrz auta ta plastikowa obudowa daje się tylko odchylic, nie moge jej zdjąć żeby w ogóle lepiej widziec to całe ustrojstwo.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc