Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Rushq

Brak cisnienia na cylindrze

Recommended Posts

Wczoraj w trakcie powrotu z zamoscia do mojego miasta okolo 750 km drogi w jedna strone auto stracilo moc....dzis samochod sprawdzony zostal na komuterze i pojawil sie blad sondy lamda...mechanicy spojrzeli jeszcze na swiece okazalo sie ze jedna ze swiec jest peknieta...po wymienie wszystkich czterech swiec i sprawdzeniu cylindra problem pojawil sie z brakiem cisnienia w cylindrze

macie moze jakis pomysl co z tym fantem zrobic i co moglo sie stac

U kolegi w bmw okazało się w takim przypadku że odszczypał się kawałek zaworu. Tak czy inaczej trzeba zwalać głowicę dopiero wtedy będzie widać co dokładnie się wydarzyło i jakie koszty naprawy

odszczypal hehe a co to znaczy...tak wiem ze trzeba zwalac glowice i juz samochod stoi u mechanika ale koszta samego zwalenia juz mnie przerazaja ehh

a z ciekawosci jaki koszt kolega poniusl ?

Edited by Rushq

Ułamał się kawałek grzybka i latał sobie w komorze. Efekt: pęknięta świeca, stukanie, brak sprężania

juz wiem co sie stalo...niestety

glowica do planowania i 8 zaworów do wymiany przy okazji rozrzad bo jak sie okazalo pasek i rolka sa juz nie do uzytku a co dziwne rozrzad byl wymieniany 25 tys km wczesnie...oczywiscie wymienione zostana rowniez wszystki uszczelki

calkowity koszt 1300 - 1500 zl

w sumie to szczescie w nieszczesciu bo dzieki uszkodzonej swiecy wyszly inne powazne usterki no i silnik bedzie jak nowy :-)

Edited by Rushq