Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mtasiu

Schowek na okulary

Polecane posty

Gość mtasiu

Witam,

zakupiłem sobie ostatnio schowek na okulary, ale nie moge go zamocować, ponieważ nie mam zaślepek od kierowcy w miejscu rączki...

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

myślałem żeby ten schowek dać od strony pasażera, ale okazało się, że te bolce od pasażera są odwrotnie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_dry.png" alt="<_<"> i teraz nie wiem czy w podsufitce zrobić dziury, wwiercic sie czy cus?? Za bardzo nie odginałem podsufitki, a nie chce tez jej całej demontować, generalnie to wogole nie wiem czy bedę tam miał fabrycznie jakieś miejsce na dziury...Wydaje mi się, że powinny być, no ale różnie to bywa, w ostateczności to chyba demontaż zostaje.... Jak ktoś ma jakieś pomysły to śmiało pisać.

Pozdrawiam

Edytowano przez zubek73
przenoszę do VB / zubek

Przejrzyj forum, było o tym.

Też nie miałem zaślepek i dałem radę:-)

Również u mnie nie było zaślepek ,ale poszło bez problemu

/emoticons/default_cool.png" alt="B)">

Ja u siebie ten bolec obciąłem a dziury w podsufitce wyciąłem delikatnie małym nożykiem do tapet, wszystko bez problemu

Gość osmy

mi tez sie udalo ale pocialem za bardzo podsufitke :PP

Panowie a poco ciac tapicerke jak tam fabryczne dziury juz sa. Moze lepiej poprostu zmierzyc gdzie mniejwiecej z 2giej strony sa te otwory i zaczac ich szukac metoda nakluwania szpileczka ( moze brzmi glupio, ale przynajmniej nie zniszczycie podsufitki).

Gość mtasiu

Ja juz po zabiegu, w sumie pomysl ze szpileczka nie głupi, ale podsufitka jest dosc twarda

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

u mnie wygladało to tak, że wziąłem sobie kawałeczek sznurka, pomierzyłem odległości od słupka, przeniosłem na stronę kierowcy, poznaczyłem i nozykiem do tapet 2 dziurki wyciąłem, wprawdzie jedna jest trochę szersza od drugiej, ale mocowania schowka i tak to zasłaniają, jedyne co to musiałem jeden bolec z mocowania schowka wyciąć, bo tak jakby na odwrót był

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość ronaldo

Przecież żeby założyc ten schowek wystarczy odkręcic ochronę przeciwsłoneczną,następnie zdjąc wewnętrzna czarną listwę ozdobną ze słupka i odchylić podsufitkę!!! I juz masz dostęp do fabrycznie wykonanych otworów pasujacych co do joty!!!!I niczego nie trzeba nacinać ani wykrajać.Wkręcasz dwoma blachowkrętami mocowanie schowka (koniecznie odpowiedniej długości-żeby na wylot blachy nie przewiercic) i nasuwasz na te dwa wystające plastikowe plaskowniczki schowek i skręcasz wszystko z powrotem. Łącznie to powinno sprytnemu zając nie więcej niz kwadrans!!!

/emoticons/default_laugh.png" alt=":lol:">

Edytowano przez ronaldo

Gość mtasiu

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

no mi to zajeło z 10 min...

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dzis chciałem kupić schowek na okulary do VB. Sprzedawca zaskoczył mnie pytaniem, czy szary, czy beżowy ma być. Szarego nie było na miejscu, więc nie brałem w ciemno. Jak to jest ? Który pasuje lepiej ?

Pasować« to raczej będą pasowały obydwa hehe a co do koloru to kwestia gustu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.