Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Daxter

Słabe hamulce

Polecane posty

Gość Daxter

Witam!

Mam Vectrę A z 92 r. Chciałem zadac kilka pytan na temat hamulcow. Bardzo głeboko zaczynaja mi brac... Nie wiem czy to wina zuzytych klockow, czy moze sa zapowietrzone. Planuje odpowietrzac te hamulce. Czy mógłby ktos powiedziec, jaki plyn hamulcowy mam kupic i jaki to jest koszt? Nie wiem nawet w ktorym zbiorniczku jest ten płyn

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_blush.png" alt=":blush:"> . Proszę o wyrozumiałosc poniewaz jest to moj pierwszy samochod.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

siemka prawdopodobnie bedzie to zapowietrzony uklad hamulcowy plyn jaki to raczej niema roznicy ja przewaznie kupuje R3 lub DOT4 ale to niema roznicy jaki byle ci pasowal pod twoj portfel

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> :P hehe a co do zbiorniczka to niewim czy ty masz ABS czy zwykle podstawowe hamulce?? chociaz to wlasciwie niema tez roznicy bo czy takie czy inne zbiorniczek zawsze jest w jednym miejscu umieszczony jak otworzysz maske i staniesz kolo lewego blotnika to na wyciagnieciu reki masz takli maly zbiorniczek na nim z boku jest opisane min i max lejesz do pelna i odpowietrzasz....

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość Daxter

Czyli patrżac z przodu na maskę z prawej strony?

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Nie mam ABSu

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Czy to ten pojemniczek, ktory zaznaczylem na zalaczonym obrazku?

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

(Samochod nie moj, to obrazek znaleziony na allegro

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ale pod maska wygladaja podobnie i tez mam ten czarny pojemniczek... )

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Edytowano przez Daxter

Witam!Ten zbiorniczek co zaznaczyłeś jest od wspomagania a od hamulcy jest bliżej podszybia taki mniejszy prostotątny biały obok serwa (takie coś okrągłe) pod tym zbiorniczkiem będziesz widział rurki hamulcowe które wychodzą z pompy.Pozdrawiam

Gość grzesiekstec

kolego zbiorniczek od plynu hamulcowego jest blizej podszybia ten bialy z nakretka od ktorej idzie wtyczka z kablem a co do wpadajacego hamulca to mialem ten sam problem bylem na odpowietrzaniu ale po kilku dniach stalo sie to samo myslalem ze mam nieszczelne przewody ale poziom plynu byl caly czas ten sam usterka minela po wymianie klockow, tarcz oraz zaciskow w bebnach

Gość Daxter

Ok, teraz nie powinienem miec z tym problemu. Dziekuje wszystkim za pomoc

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

r3 i dot4 sa niemieszalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość Daxter

Co to znaczy NIEMIESZALNE ??

ze nie mozna ich mieszac.....

W autach osobowych są uzywane oleje o specyfikacji DOT a nie R.....

Gość Daxter

No ale ja nie chce z niczym tego mieszac. Jedynie z tym co zostalo

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

wystarczy ze troche zostanie w ukladzie i dolejesz o innej calkiem specyfikacji to ci sie kasza zrobi w ukladzie hamulcowym.

W autach masz tylko DOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niewyraznie pisze....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.