Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
jaskooo83

Zablokowana kierownica!!!!!

Polecane posty

Mam problem z kierownica a dokladnie ze stacyjka ktora mi zablokowala kierownice i nie chce sie odblokowac!!!! teraz nie wiem co mam zrobic czy zerwac blokade a moze jest jakis inny sposob.......

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_mellow.png" alt=":mellow:">

Spróbuj zalać ją jakimś penetratorem, jak puści to ok jak nie to trzeba będzie wszystko rozebrać.

Pamiętaj że nawet jak puści nie wolno tego zostawić, trzeba od razu pojechać gdzieś gdzie regenerują stacyjki i do czasu regeneracji nie blokuj stacyjki.

>>>>>>>>>>>>CZarny SCENARIUSZ<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

miałem to samo

wiertarka w dłoń !!!!

i rozwierc tylko zapadki

wymien wkładkę na nową z kluczykiem

przełóż pestkę immobilajzera ze swojego kluczyka do nowego...(jak masz immobilajzer w swojej vici)

sa na forum porady jak dokładnie wyjąc wkładkę

Edytowano przez kowalmarcinek

Gość rzeka

Penetrator żaden nie pomoże, a przeciwnie "zdrowej" stacyjce zaszkodzi. Teraz to już tylko jak napisał kolega wyżej- wiertara , lub fachowiec ślusarz od zamków

Zdrowa to ona już nie jest

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">, mi pomógł i z tego co wiem kilku innym osobom też się udało odblokować. Nic nie traci albo puści albo nie i tak będzie musiał ją rozebrać.

dzieki panowie za pomoc bede musial sie wziasc za...... samochod potrzebny a tu taka drobna rzecz i nie mozna sie poruszac

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

i zapewne ta moja blokada nastapila przez to ze z 2 dni wczesniej troszke zapodalem tam WD-40

/emoticons/default_huh.png" alt=":huh:">

Edytowano przez jaskooo83

ja mialem to samo :/ zadzwonilem po kumpla i jakims cudem odblokowal stacyjke i odrazu pojechalem do mechanika i na miejscu mi wyciagnal stacyjke i pojechalem do kolesia co kluczyki dorabia i za podajze 180zl wymienil mi wszystkie plytki w stacyjke. zeby wyciagnac stacyjke trzeba wykrecic te "smieszne" sruby z okraglym łbem :/ jak masz przewiercac i wstawiac nowa stacyjke w dodatku bedziesz mial inny kluczyk od drzwi a inny od stacyjki ,to lepiej wyciagnac ja cala i naprawic.

a propo,ja tez wtedy co kilka dni psikalem WD-40 i przez to ja rozwalilem :/

najlepiej jakis smar dac to powinno pomoc.

Edytowano przez wielki john

Panowie źle rozumiecie, nie rozchodzi mi się aby penetratora używać jako środka zapobiegawczego na blokującą się stacyjkę, tylko o to aby ją przy jego pomocy odblokować, często pomaga psiknięcie, następnie należy od razu się z nią udać do zakładu w celu reanimacji i przeczyszczenia.

dobra panowie jak np: wymontuje stacyjke i bede chcial ja jakos naprawic (przeczyscic) w wlasnym zakresie to od czego mam zaczasc...... Nowa stacyjka kosztuje u mnie 180zl ale jak sie da to naprawic to chyba nie ma sesu wymieniac na nowa!!!

Gość rzeka

pomoże raczej wymiana samej wkładki, która jest sporo tańsza. Mam gdzieś w swoim perdzielniku kompletną stacyjkę od ascony'89 (powinna pasować ale pewien na 100% nie jestem), wkładka jest prawie nowa z dwoma kluczykami - mogę odsprzedać

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Widzisz rzeka juz zakupilem wkladke tylko teraz trzeba bedzie sie zabrac za przekladke i bedzie good:]

Tak, tylko że teoretycznie wkładkę można wyciągnąć jedynie przy przekręconym kluczyku.

Nie wiem czy jest gdzieś opisane jak sobie z tym poradzić gdy stacyjka jest juz zablokowana.

ja coś w podobie miałem ... miałem fajny kluczyk oryginalny opla z dioda do podświetlenia i go używałem pewnego dnia chce odpalić a tu lipa ..musiałem szurać po zapasowy kluczyk i wszystko ok .. więc spróbuj

Powiem ci ze nie probowalem drugim kluczykiem czy sie przekreca..... ale z tego co pisza to jednak gdzies sie tam przyciela i na poczatek mozna bylo by sprobowac ja przeczyscic

/emoticons/default_mellow.png" alt=":mellow:">

można próbować ale ciężko- ja nie miałem tyle szcześcia....

ale powiem Ci szczerze że ja odkręcałem ten plastik patrzyłem i nic nei wykryłem takiego ..później jeszcze do tego troszkę mi pękła ta obudowa to się tak wku... ze to szok .. i później spróbowałem z kluczykiem...ale nie myślałem ze to jest to i wziąłem kluczyk 2 i odpalił i wszystko ok... i wtedy dopiero się zdziwiłem ;p

tak jest tez taka opcja ze drugi klucz pomoze -czesto ten pierwszy sie zużywa

No to panowie stacyjka wymieniona wszystko zlozone teraz tylko pozostalo podziekowac za pomoc

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.