Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Gość Felini

Nie działa podświetlenie zegarów VC

Polecane posty

Gość Felini

Witam

W mojej Vectrze C sedan jakiś czas temu pojawił się problem. Zgasły światła we wnętrzu (oprócz komputera i klimy) i podświetlenie bagażnika, oraz co jest najbardziej uciążliwe podświetlenie zegarów. Wymieniłem wówczas bezpiecznik i przez miesiąc było OK. Ostatnio znowu pojawił się ten problem i wymiana bezpiecznika nic już nie dała . 15 pali się od razu, jak włożę bezpiecznik 20 to przy włączaniu świateł podświetlenie zapala się na sekundę i gaśnie, bezpiecznik wytrzymuje.

Co to może być?? Może coś z przełącznikiem świateł?? Kiedyś go wymontowywałem, nie pamiętam już po co

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Pozdrawiam

Bezpiecznik jest odpowiedniej wielkości?

Jeśli masz wątpliwości, czy to wina przełącznika świateł odłącz go i wtedy spróbuj wymienić bezpiecznik, ~10 min. pracy.

Gość Felini

Bezpiecznik odpowiedni. 15 i mniejszy pali się od razu. A jak założę 20 to podświetlenie włącza się na sekundę i gaśnie, ale bezpiecznik się nie pali.

Sprawdziłem też przełącznik od świateł, wygląda na to że jest OK.

jutro poszperam jeszcze w bagażniku.

Gość Felini

Jeszce wczoraj w nocy pogrzebałem w bagażniku i znalazłem.

Podświetlenie bagażnika miało zwarcie.

Problem rozwiązany.

Pozdrawiam

Z elektryką w VC trzeba ostrożnie, bo małe spięcie może implikować poważne kłopoty.

Witam

Mam pytanie pośrednio związane z tematem. Który bezpiecznik jest odpowiedzialny za oświetlenie kabiny, schowka i bagażnika? Z góry dziękuje za odpowiedź

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

dobrym zwyczajem byłoby się najpierw się przywitać a podrugie jak widzę jak ktoś pyta się gdzie jest bezpiecznik od tego czy owego to mnie szlak trafia ,kurde jeden z drugim kupuja fury za paredziesiąt tysięcy złotych ale na książke wydać 60 zeta to już żałują ,ciekawe jak w trasie cos CI padnie to co ? będziesz szukał który bezpiecznik przepalony będziesz przeglądał paredziesiąt bezpieczników jeśli oczywiście wiesz gdzie są skrzynki a są ich aż cztery ,także chłopie kup se książke albo ściągnij sobie z neta

Witam ponownie

Nie chce być niegrzeczny, ale chodzi właśnie o to, że książce nie jest wprost napisane, który to bezpiecznik odpowiada za oświetlenie kabiny i zegarów.

Okazało się, że żaden bezpiecznik nie padł, konieczne było natomiast wykasowanie błędu Techem.

Ps. Książkę posiadam, bo nie szukam pozornych oszczędności. Wiem również, że bezpieczniki znajdują się w bagażniku, kabinie koło kierowcy i w silniku koło akumulatora.

Jest to bezpiecznik F12 w skrzynce przy desce rozdzielczej w kabinie. Pozdro!

melon84 nie dość że odgrzewasz kotlety to piszesz bzdury

"Odgrzałem kotlet" gdyż sam długo bezskutecznie szukałem na forach który to bezpiecznik odpowiada za owo podświetlenie... w końcu znalazłem i chciałem pomóc podobnym sobie...

Mam taki samo problem, jednak u mnie bezpiecznik siada po trzech dniach...

Edytowano przez hazell

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.