Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Batmanikus

Śmierdzi paliwem

Polecane posty

Mam VA 1.6 i ostatnio za każdym razem po tankowaniu do pełna śmierdzi niemiłosiernie benzyną w kabinie i wokoło samochodu. Przestaje po ubyciu z 5 litrów z baku. Na razie organoleptyczne obadałem i nic nie znalazłem...

sprawdzales wszystkie przowody doprawadzajace paliwko od korka do zbiornika? o i zobacz jeszcze czy pod fotelem tam gdzie jest pompka paliwa w jakim stanie jest uszczelka tej klapki co sie zbiornik zatyka.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

No taki temat kiedyś był poruszany, zdaje się przyczyną był ten wąż do odpowietrzania, który jest między wlewem a zbiornikiem ale nie pamiętam. Batmanikus, poczytaj o tym, było jakieś 10-14 m-cy temu to omawiane. Hmm, ktoś też chyba miał banalną rzecz - korek. Ale poczytaj dokładnie.

Przeczytaj sobie to

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

miałem podobnie jak ty i był to korek wlewu. wymieniłem na nowy i wszystko przeszło.

Z tym korkiem to śmieszna sprawa... Zatankowałem do pełna i śmierdziało. Przejechałem z 80 km i musiałem wyjść z samochodu bo już nie mogłem wytrzymać. Zajrzałem do wlewu, żeby zobaczyć o co chodzi a tam patrzę - nie ma korka

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Na następnej stacji kupiłem uniwersalny. A wczoraj na szrocie za 5 pln kupiłem oryginalny do Vectry. Znowu zatankowałem do pełna i znowu smród rozchodził się wokoło. Dziś rano wsiadłem i patrzę a tam zniknęło paliwo na grubość wskazówki...

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

moze gdzies ci ucieka. wjedz na kanał i oblukaj spód, moze to odpowietrzenie ?? co idzie z baku, no rozne moga byc przyczyny. Tak długo sam szukałem ze znalazłem.

dokladnie wjedz na kanal i zostaw auto odpalone. wlaz do kanalu i przeszukaj cala instalacje paliwowa. szczegolnie pod maska i na laczeniach popatrz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.