Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Robson88

Spuszczanie cieczy (chłodnica)

Recommended Posts

Gdzie sie spuszcza płyn chłodzący z chłodnicy ? bezpośrednio z węża przy chłodnicy ? czy niema gdzies jakis dodatkowych korków ?

Odłączasz najniżej położony wąż w chłodnicy, innego sposobu/innych zaworków nie ma

jak stoisz przed autem to jest po prawej stronie od strny silnika, mega trudny dostep tam jest,

e tam trudny...

w V6 wystarczy długi srubokręt z 35 cm i bez kłopotu odkrecasz opaską( chyba ze masz oryginalną opaskę to lipa)

wyjmij akumulator , mozesz odkrecic podstawę akumulatora ...

Edited by kowalmarcinek

Please login or register to see this quote.

Ja miałem trochę mniej szczęścia. Mam orginalną opaskę i była tak założona że dostałem się do niej dopiero po zdjęciu zderzaka i odkręceniu lampy

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_mad.gif" alt=":angry:">

Witam. A ja wyssałem płyn

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Wsadzilem rurkę wysysarki do węża przy chłodnicy i udało mi sie prawie cały płyn wydobyć

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">. Niestety trzeba miec wysysarke zrobiona np. ze starego kompresora z lodówki , hehe.

Pozdro Jenot

no wlasnie wczoraj sie przymiezalem do tego ale malo czasu bylo, ale dzis musze to zrobic ... az sie przerazilem jak zobaczylem ten dostep hehehehe ten wąż ktory mam odkrecic idzie do turbiny tak ?

Please login or register to see this quote.

Nie. Wąż który powinienes odkręcić idzie od chłodnicy do termostatu. Sciągasz obudowe filtra powietrza razem z rurą żebyś miał dostep. Póżnej ściągasz opaski , które są na gumowum przewodzie(w środku płyn chłodniczy

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> ) i odpinasz go od termostatu. Możesz później dmuchnąć ustami do zbiorniczka wyrownawczego żeby wyleciało jeszcze kilka ropel...

Pozdro

ten sposób jest najlpesyz co podał jenot, jak dmuchniesz w zbiorniczek wyrównawczy to jeszcze sporoo poleci