Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość neo1_no

tarcze firmy atm czy warto

Polecane posty

Gość neo1_no

Witam

Mam pytanko ,czy słyszał ktoś o tarczach firmy ATM są to tarcze nacinane i nawiercane ,czeka mnie wymiana tarcz i klocków i chciałbym się dowiedzieć czy warto inwestować w tą firmę.

Dzięki za odpowiedzi

tutaj masz temat o klockach i tarczach

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

większość z osób jest zwolennikami tarcz trw. Jednak warto poczytać, sugestie i opinie. Może znajdziesz coś dla siebie

A ja tam kupiłem taki zestaw

i od tego sprzedawcy dokładnie i jakoś nie narzekam a wręcz przeciwnie - jestem bardzo zadowolony

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ale każdy wybiera to co chce i na co go stać , chociaż na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

Oczywiście nie mówię tutaj że jest to najlepszy zestaw i tylko to polecam bo na pewno są lepsze zestawy hamulców

Edytowano przez art_S

Gość neo1_no

a wiecie może jakiej produkcji jest ta firma?

jesli juz szukasz czegos taniego a zarazem dobrego to polecam tarcze firmy SBS (Scandinavian Brake System) jest to firma nie byle jaka, bo projektuje systemu hamulcowe do motocykli. Ja osobiscie testuje ten produkt od grudnia wraz z klockami tej firmy i jestem bardzo zadowolony.

strona domowa

ATM jak się nie myle to MIKODA (

)

Tak naprawdę to nie wiem czy polecać te tarcze, Mikoda wycofuje sie z polskiego rynku (brak dostepnosci towarów w hurtowniach). Jakiś czas temu mieliśmy reklamacje na mikode w sklepie i zrezygnowalismy ze sprzedazy towaru tego producenta. Podobnie, jak nie lepiej cenowo wychodzi SBS a uważam, że jest o wiele lepszy niż Mikoda.

Edytowano przez Mefju

Nie mylisz się, atm to mikoda. Z tego co pamiętam były/są robione w Częstochowie. Opinie na temat Mikody są rożne,jedni zachwalają drudzy przeklinają. Dla większości osób przystępna jest cena tych tarcz. Są sporo tańsze np od brembo. Użytkownicy mikod (nacinane i nawiercane)dobierają sobie do tego klocki ferodo premier i nie narzekają na hamowanie. Ile producentów, tyle opinii... Wszystko zależy od Ciebie i od zasobności Twojego portfela

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość neo1_no

dziękuję wszystkim za pomoc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.