Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wandzik84

Zamulony silnik

Polecane posty

Gość Wandzik84

witam mam VB X20DTL wczoraj dospawalem 2 wydech. Dospawałem go do samej koncowki oryginalnego wydechu i niewiem co sie stalo silnik zamula i to strasznie nie zbiera sie ani troche i jeszcze jak by bylo tego malo to dzisiaj przesz moment zapalil sie czek. czy to przez ten tlumik czy moze turbina padla czy cos z filtrami albo niewiem. Jak spawalem to klema od plusa w aku byla odlaczona. prosze o pomoc

Gość Wandzik84

musze dodac ze jak jade na biegu bez gazu rozpedze sie do 60-70 i auto zwalnia i przy predkosci 46-48km zapala sie chek jak dam gazu to gasnie. Dzwoniłem do Sonara z VKP lubuskie to spytał sie czy mam cisnienie na tych cienkich rurkach powiedzial mi jak to sprawdzic jedna osoba gazuje a druga sprawdza czy rurki sztywnieja, sprawdzilem to i nic zero reakcji na owych przewodach, podobno u mnie w silniku nie ma zaworu ERG co o niego tak najbardziej sie rozchodzi. prosze o pomoc autem musze jezdzic a tu kicha dzisiaj mnie malaczem wyprzedzili i strach samemu zabierac sie do takiego manewru.

Gość rafja

jaki błąd na komputerze? bez tego nic sie nie dowiesz

Gość Wandzik84

Rafi dzisiaj jade do sasiada ma kts i podłacze sie zobaczymy co tam pokazujemam nadzieje ze to nic wielkiego

zastanawiam sie czy to nie ma nic wspolnego z tym ze lekko zatkany mialem wydech i sie dlawil i jakis blad wylapal

Gość Wandzik84

mianowicie mam jeden blad uklad recyrkulacji spalin P0400

No to teraz wyszukiwarka i kilka godzin czytania

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość Wandzik84

spoko caly moj problem zlokalizowany rozerwalo mambranke zbiornika podcisnienia zaworu kolektora ssacego wynikiem czego brak podcisnienia w ukladzie i brak jakiejkolwiek reakcji kolektora

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> czesc nowa tylko salon Opel 95zł w uzywki sie nie bawie mam nadzieje ze to to. miejsce tej czesci znajduje sie po prawej stronie kolektora ssacego na foto pod wiazka kabli tam go nie widac bo jest juz zdemontowany

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Gość Wandzik84

pekniecie widac na ostatnim zdjeciu trzeba sie wpatrzec prawy dol jasniejsza kreska na krawedzi podaje nr czesci Nr OE 8 49 106 Nr GM 90 543 650 mam nadzieje ze komus pomoge

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.