Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Xspeed

uszczelka szyby

Recommended Posts

Jako ze w swoim autku wzialem sie za rdze to postanowilem zajrzec pod uszczelki na slopkach.

(Najpierw zdjąłem te gumoweco ida przez caly dach no i troche rudej było

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ale z prawej strony (pasażera) poszlem nieco głebiej i troszke podniosłem (od dachu jakies 30cm) tą rynienke co idzie po obu stronach szyby.

I teraz pytanie mozna to wkleic na klej do szyb ??

A pozniej dla niepoznaki uszczelnic czarnym sylikonem ??

Bo troche nie mam pomyslu jak to zamontowac by nie szpecilo:)

ale co chcesz ukryć bo nie rozumiem... te właśnie rynienki lubią rdzewieć i najlepiej wymienić gdzieś na szrocie, jak pamietam to 20zł za nie zapłaciłem

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> a pod nimi jak rdzewieje to pomalować i założyć nowe ryninki, chyba że o coś innego ci chodzi? pozdrawiam.

kolega mar111 ma racje,ja jak wymieniałem szybe to mi chłopaki założyli drugie bo moje były ochydne i aż grube od rdzy,a to za sprawą słupków,które zaczeły rdzewieć,i z tego co wiem tego sie nie przykleja..

Mam podobny problem (po obu stronach dość mocno skorodowane rynienki na słupkach pod uszczelką - odcinki ~10cm)... Na razie zaprawiłem je i będę monitorował czy będzie szło dalej czy też nie. Same listwy boczne szyby też niedawno zmieniałem.

Edited by krzysiak