Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
tomekk1

Czyżby katalizator??

Polecane posty

Witam wszystkich.

Zaczne od opisu sytuacji. Po pierwsze jezdziłem przez okres 2 miesiecy z rozregulowanym LPG, przepalajac go czasami na PB. Ostatnim czasem jezdzilem wiecej na PB i nastapily skutki z ciezkim odpalaniem auta. Okazało sie ze leja wtryskiwacze przez co silnik był zalewany i troche paliwa szlo do wydechu zanim odpalił. Auto nie chodzi tak jak powinno na PB i LPG bogata mieszanka. Przed chwila wrociłem z krotkiej trasy 60km, i zdziwieniu mojemu pod blokiem było to iz jak lekko przygazowałem to z wydechu wyleciały takie kawałki przypominajaca wełne mineralna do ocieplen budynków.

Po tym opisie zadaje do was pytanie. Co to moze byc?? Czyzby w katalizatorze było cos takiego podobnego do tego i swiadczy to o jego koncu??? Poradzcie, bo powiem szczerze ze troche mnie to zaskoczyło a nawet przeraziło ze cos taiego wyleciało z wydechu.

kolego wełna mineralna czy jak to tam zwac jest w ostatnim tłumiku i raczej z niego ci to poleciało w kacie wełny nie ma

W katalizatorze jest cos przypominające wypalaną cegłe. A taka wełna jest tak jak pisze wyżej kolega w ostatnim tłumiku.

Dzieki za odp.

Kiedyś w escorcie ta wełna zablokowała mi przepływ w tłumiku. Ile ja się naszukałem czemu on nie ma mocy...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.