Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość majes3

lampka podsufitki

Polecane posty

Gość majes3

witam, wiem, że powiecie bylo szukaj itp... ale naprawdę szukałem i nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na pytanie czy do VA w podsufitkę zmieści mi się lampka od omegi np taka

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

chodzi mi o to czy nie będzie odstawać bo wydaje mi się, że kształt ma taki sam, a i jeszcze jedno dla pewności, czy będą działać osobno te boczne lampeczki w tym ustrojstwie jak podłącze wszystkie 4 kabelki które się tam znajdują...

Pasowac bedzie, i z podlaczeniem nie bedzie problemu raczej, jak dobrze popodlaczasz to bedzie ok.

Gość majes3

dzięki za szybką odpowiedz, jak podłącze to napisze czy nie bylo problemów;)

Witam!Bez problemu i nawet instalacji nie musisz przerabiać też kiedyś miałem zwykłą a teraz mam taką.A te małe się zapala tymi włącznikami przy lampce.

tylko żeby zapalać te boczne to musi mieć osobną instalcje tzn. no prawie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

nie wiem jak u Ciebie ale ja u siebie nic nie musiałem dorabiać bo jak się głebiej do kabli w podsufitce dobrałem to były jeszcze dwa zaizolowane kable zakończone konektorami (wszystkie 4 połączenia w lampce mają inną koncówke) więc podłączylem każdy na swoje miejsce i działa bezproblemowo

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość majes3

no ja u siebie w lampce mam zaizolowane jeszcze dwa kabelki oprócz tych podpiętych do lampki, jest tam czarny i brązowy, na forum czytałem ze to masa i plus ze stacyjki chyba czy jakoś tak...

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

dokładnie, podłączasz jak pisze mikruss i musi działać. U kumpla w astrze 1 podłączaliśmy od OMEGI właśnie taką i śmiga bez problemu !

Gość majes3

dziś dostałem lampeczke z allegro, podłączyłem i śmiga ładnie,pomimo tego, że środkowy element na żarówkę rurkową jest mniejszy świeci o wiele jaśniej (może czystszy)

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> nawet ma wyłączanie czasowe :closedeyes:

a co jeszcze do pierwszego linku w którym zamieściłem link z allegro, tam jest cena 30 zł ja kupiłem za 15 z kosztem przesyłki;)

bardzo dobra cena

poza tym wszystkie lampki oswietlenia wnetrza z Omegi VA, VB, Astry F i G pasuja do kazdego auta z tych modeli, jedynie z ta bylo troche kombinacji ale dla chcacego nic trudnego

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.