Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
rudy12

głośna praca silnika po czysczeniu kolektora 2.0 dti

Recommended Posts

witam mam taki problem czyscilem kolektor zawor egr wymieniłem usczelki wtryskiwacza przelewy i tu pojawił sie problem jak juz złozylem to wszystko do kupy był problem z odpowietrzeniem po godzinie zabawy siegnalem po plaka i tak odpaliłem ta maszyne problem polega na tym ze silnik pracuje teraz duzo głosniej jak stary diesel jego max predkosc sprawdzalem dzisiaj 150 km/h dodam ze sciagany był wałek rozrzadu ale zaznaczony i wrocił na swoje miejsce szukałem na foru i w necie i zadnego z takich przypadkow nie znalazlem co moze byc przyczyna prosze o jakies rady podpowiedzi z gory dziekuje za rade pozdrawiam

Witam ponownie dzis rano odpaliłem autko załapał po chwilowym kreceniu a za nim kupa dymu i dopiero tak po minucie wskoczył na odpowiednie obroty i przestal kopcic .Silnik dalej głośo chodzi czy nikt sie z czyms takim nie spotkał? pomozcie bo nie wiem co mam zrobic

Edited by rudy12

Guest hadzii123

Kiedyś dawno temu wymieniałem pasek rozrządu w vw i przestawiłem go o 1 ząbek objawy były takie same jak opisujesz. Po ustawieniu rozrządu wszystko się ustabilizowało. Przypuszczam że nie ustawiłeś prawidłowo rozrządu.

tez mysle ze to moze byc to tam wałek jest na stozek ja go sciagałem z zebatki tylko wiec moze przy zakladaniu mogł sie o jakis milimetr przesunac narazie tak jezdze bo czekam na swojego mechanika ktory za tydzien wroci z urlopu:) bo jezdziłem po kilku warsztatach diesel servis:) i tam mi wymyslali jakies niestworzone historie i ze koszta naprawy beda duze itd mam nadzieje ze to tylko ten wałek pozdrawiam

witam ponownie po długich oczekiwaniach na mojego mechanika wkoncu sie doczekałem naprawy autka:) okazało sie ze faktycznie rozrzad był przestawiony a co gorsza to pod wałkiem rozrzadu sa takie poł ksiezyce ktore prawdopodobnie naciskaja zawory no i co sie okazało dw z nich były złamane nie wiem jakim cudem ale autko z tym przejechało prawie 1000 km i na szczescie nic powazniejszego sie nie stało:) naprawa z czesci plus robocizna 550 zł

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">