Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mayak

VectrC kombi a trzy foteliki

Polecane posty

Gość mayak

Witajcie,

wkrótce urodzą mi się bliźniaki, oprócz nich mam już jednego malucha, więc rozglądam się za większym samochodem.

Zastanawiam się między innymi nad VectrąC kombi (także nad Touranem, Scenikiem i Zafirą

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_cool.png" alt="B)"> i mam kilka pytań:

1. jaka jest szerokość VectryC kombi między podłokietnikami tylnych drzwi?

zdaje mi się że to wymiar krytyczny przy montażu trzech fotelików dziecięcych z tyłu

2. ktoś woził trzy foteliki dziecięce z tyłu? albo ćwiczył ustawienie dwa foteliki z tyłu i osoba dorosła pośrodku (lub obok) do 'obsługi' ich? (wtedy starszy maluch byłby na przednim fotelu pasażera)

3. interesuje mnie czy za fotelem kierowcy zmieści się dziecko w foteliku 9-18kg odchylonym do spania? fotel kierowcy ustawiony na wzrost 1.80m

mam teraz Focusa2, który z tyłu jest całkiem przestronny, ale taki numer nie jest możliwy

moje roczne przebiegi to poniżej 20kkm, więc myślę o silniku 1.8 140KM - czy ma jakieś wady poza mułowatością i rozrządem na pasku?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam,

Mayak

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

w Touranie moich rodziców 2 foteliki z dziećmi + siostra i pojechali w długa trase... przy takiej rodzince to IMO tylko auto z tyłu osobnymi foteami czyli Touran lub Zafira... dostępo o niebo lepszy... pomysl o wyciąganiu w kombi dziecka ze środkowego fotelika ... bóle kręgosłupa szczególnie u zony raczej pewne

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

dostęp do Tourana jest rewelacyjny jakiś czas temu z pracy jechali znajomi na narty w 5 dorosyłych osób do Austri... szczerze VC, Passatem a ni niczym innym w życiu bym się nie zdecyował tam było calkiem znośnie

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ad1. Może nie zapomnę przy okazji...

Ad2. Woziłem zarówno trzy foteliki (jednym z nich była podkładka) , jak i dwa + 1 osoba (pośrodku i z boku) . Da się przeżyć w każdej konfiguracji - najgorzej zapiąć pasy i wsiąść - potem już jest OK

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">.

Ad3. Spokojnie - Ja mam 192 i wszystko sie mieści.

Myślę, że VC (szczególnie kombi) jest w środku większa niż te wymienione powyżej auta ale w dużej mierze wszystkie te punkty są zależne od rodzaju fotelików jakie posiadasz lub będziesz posiadał.

Gość krzysztof100

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Witaj

Miałem VC kombi i mam dwójkę małych dzieci. Zdarzało nam się jeździć w takim składzie, ze dzieciaki w fotelikach z tyłu a pomiędzy nimi osoba dorosła. Szału nie było ale dalo się tam siedzieć choć nie wiem jakby to wygladało na baaaardzo długie trasy. Nam się zdarzało max 100-150km.

p.s. o co chodzi z tym, ze piszesz, że masz focusa II, w avatarze zdjęcie vectry B a pod avaterem podpis że astra H ?

/emoticons/default_ohmy.png" alt=":o" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20"> jakaś zmyła ?

Ad 1 - ok 135cm

Witam

Chciałbym odświeżyć temat.

Interesowało by mnie zdjęcie dwóch zamontowanych fotelików bo bokach z pustą przestrzenią w środku.

Dotyczy aut Vectra C i Zafira B.

Z góry dziękuję za zdjęcia.

Ewentualnie proszę o przesłanie na e-maila a.szymczyk@gmail.com

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.