Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gucabasket

Srodkowy panel (pokrętła wiatraka itp)

Polecane posty

Witam.

Mam takie glupie pytanko, jak sciagnac panel pokretel miedzy innymi od wiatraka? Spalily mi sie zarowki i nie wiem jak sie do nich dostac:) dzieki za pomoc

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Nie wiem czy to zrobiłem fachowo, ale podważyłem płaskim wkrętakiem z każdej strony i wyskoczy cała osłona.

Nie musisz wyciśać tych pokręteł.

najlepiej zacząć od strony radia bo pózniej ciężko sie tam dostać i można radyjko uszkodzić.

Powodzenia !!

Pozdro!!

Wielkie dzieki.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Mam nadzieje ze zejdzie bez problemu. Pozdro

Witam

Mam jeszcze jedno pytanie z tego typu. Mianowicie chodzi mi o przyciski swiatel przeciwmgielnych, sa one podswietlane?

Dzieki za pomoc

Edytowano przez zubek73
zapoznaj sie z poradami i poszukaj na forum / zubek

Zerknij

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Normalnie nie ale można je podświetlić nie ma najmniejszego problemu.

W dziale tuning jest porada jak to zrobić.

Ja mam takie które się świecą (tzn. mam na włączniku taką zieloną szybkę za którą jest chyba jakaś dioda). Teraz jestem w pracy ale mogę telefonem pstryknąć fotkę jak wrócę.

Czyli one swieca sie dopiero po wlaczeniu? Tak wlasnie mam ale w nocy jak jade to ich wogole nie widac. Nie wiadomo nawet gdzie ich szukac:)

Dzieki za pomoc:)

Uzupełnij dane w profilu to więcej można będzie wywnioskować

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ja mam Viki z 1996, z halogenami. W nieco późniejszych wersjach licznik z kontrolkami był już troszeczę inny i tam 3 ikona z lewej pokazywała włączone przednie przeciwmgielne. U mnie niestety tego nie ma (rozbierałem licznik i podświetlałem latarką). Jest tylko kontrolka tylnego przeciwmgielnego (i tylko ona mi się zapala). Jeśli jadę i chcę włączyć przód to właśnie patrzę na włącznik czy tam się nie zaświeciło zielone podłużne światełko.

Łoniaq - a żaróweczkę w tej kontrolce montowałeś ?? Ja też tak miałem że licznik nie pokazywał, ale po włożeniu żaróweczki mam i na desce i na przyciskach.

Przednie są pierwsze z lewej, a tylne trzecie. (w niektórych licznikach w miejscu przednich jest ikonka przegrzania katalizatora (ale i tak podłączona jest do przednich przeciwmgielnych)

Ja mam przyciski od halogenow podswietlane.Jesli wlacze przednie to zaswieca sie zielona kontrolka(pierwsza z lewej) a jesli wlacze tylke to pomaranczowa (trzecia z lewej),czyli jw

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ja mam wstawiony licznik z 2.0 i w miejscu gdzie jest kontrolka przednich halogenow,byla przedtem czerwona od kata. Wystarczylo zmienic ta folie z ikonkami kontrolek.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.