Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

vectra C gniazdo diagnostyczne-gdzie sie znajduje

nick96
 Share

Recommended Posts

Witam

mam pewnie co dla niektorych banalne pytanie, ale prosze o odpowiedz w ktorym miejscu w vectrze C znajduje sie gniazdo diagnostyczne. Jestem wlascicielem Vicki od paru dni,wczesniej jezdzilem asterka i tam wiedzialem co jest i gdzie

z gory dziekuje za odpowiedz

Krzysiek

Otwierasz popielniczkę wyjmujesz wkład i już twoim oczom ukazuje się gniazdo diagnostyczne :)

Otwierasz popielniczkę wyjmujesz wkład, zdejmujesz zaslepke i już twoim oczom ukazuje się gniazdo diagnostyczne :)

zdejmujesz zaslepke

Zaślepkę ??

...to chyba tylko w OPC, albo w poliftowych :)

u mnie nie ma żadnej zaślepki i w sumie nie widziałem w żadnej VC zaślepki na złączu diagnostycznym.

On raczej złośliwie ją tam założył żeby diagnosta w ASO sobie łapy pocharatał :P

Kalixt ewentualnie wytnij tą zaślepkę OPC będzie szybsze :lol:

dzieki za pomoc, juz znalazlem i fejsa przetestowalem, smiga sobie az milo, zreszta tak jak moja vicki z dodatkowym boxem dzieki czemu mam 180 konikow i moment pod 400Nm, kurcze w stosunku do mojej zagazowanej astry to rakieta, zreszta chyba nie tylko w stosunku do astry:)

p.s. u mnie tez nie bylo na zlaczu zadnej zaslepki, a vicki prawie swiezutka 11 miechow ma, ale kto wie czy w oplu podczas podlaczania i zgarniaja tych zaslepek,bo pamietam ze w astrze byla zaslepka, tyle ze w astrze gniazdo nie bylo tak gleboko, wiec moze jeddnak w vicki nie ma i nie bylo

Edited by nick96

zreszta tak jak moja vicki z dodatkowym boxem dzieki czemu mam 180 konikow i moment pod 400Nm, kurcze w stosunku do mojej zagazowanej astry to rakieta, zreszta chyba nie tylko w stosunku do astry:)

Wartości zmierzone, czy obiecywane? Ale to już temat do działy "tuning"...

Wartości zmierzone, czy obiecywane? Ale to już temat do działy "tuning"...

masz racje dzial tuning dlatego nie powiem, a raczej napisze tylko krotko, zmierzone potwierdzone wykresami z hamowni

Kolejna zniewaga krwi wymaga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:

Prosze kolegow kberest oraz jabolkg o natychmiastowo sprostowanie i publiczne wyrazenie skruchy + pokajanie sie i wyrazne slowo PRZEPRASZAM !!

f9b187c136b3f5ed.jpg 4105a54861c536ae.jpg

Zaślepkę ??

...to chyba tylko w OPC, albo w poliftowych :)

u mnie nie ma żadnej zaślepki i w sumie nie widziałem w żadnej VC zaślepki na złączu diagnostycznym.

ja mam przedlifta z 2003 i tez mam taką zaslepke :P

na ostatnim zlocie podczas czesci technicznej zlotu kasyx sie zdziwił jak zdjął popielniczke aby podlączyc op-coma i przeszkodzila mu w tym zaslepka :lol:

Edited by dj grelik

Kolejna zniewaga krwi wymaga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mad.gif

Łeee i znaczka OPC na niej nie ma :P

Prosze kolegow kberest oraz jabolkg o natychmiastowo sprostowanie i publiczne wyrazenie skruchy + pokajanie sie i wyrazne slowo PRZEPRASZAM !!

PRZEPRASZAM jednak OPC jest lepsze od jakiegoś tam klekota :D

Mam pytanie odnośnie tej zaślepki - ile KM ona dokłada? Czy robił ktos pomiary na hamowni przed i po założeniu? A jeśli mam garnatową VC na felgach 16" to czy ta zaślepka będzie pasować? Czy są zamienniki tej zaślepki, gdyż w ASO pewnie kosmiczne pieniądze kosztuje...

A na poważnie - nie nabijajcie się z kolegi... Ma zaślepkę i na 100% nie jest to jego wina...

PIER$@#!$@# ZASLEPKA !! :angry::angry::angry:

CHCIALEM JA ZALOZYC PODCZAS JAZDY I MI GDZIES TAM WPADLA DO SRODKA PRZEZ DZIURE KOLO POPIELNICZKI NA DOL GDZIE IDA CIEGNA OD LEWARKA !! PIEPRZONA ZASLEPKA !@@!#~!~# :angry:

Kolejna zniewaga krwi wymaga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oprócz zaślepki to ja tam widzę taki filc wokół złącza, ja w swojej tego nie mam... "wypasione" to OPC, nie pogadasz :P

Oprócz zaślepki to ja tam widzę taki filc wokół złącza, ja w swojej tego nie mam... "wypasione" to OPC, nie pogadasz :P

kto nie miał zaślepki, to jego auto przed zakupem przejechało 100kkm do tyłu :lol:

CHCIALEM JA ZALOZYC PODCZAS JAZDY I MI GDZIES TAM WPADLA DO SRODKA PRZEZ DZIURE KOLO POPIELNICZKI NA DOL GDZIE IDA CIEGNA OD LEWARKA

Znaczy się w poniedziałek lecisz do ASO na naprawę ? :D

P.S. Mam nadzieję, że się nie złościsz z tych żartów ;)

• 6 years later...

Dołączając się do tematu - wie ktoś gdzie dostanę nowe gniazdo diagnostyczne? Albo odpowiednik oryginalnego bo potrzebuję przełożyć piny - gniazdo szwankuje.. Gniazdo od anglika pasowałoby do EU? 

3 minuty temu, StriK3r napisał:

Dołączając się do tematu - wie ktoś gdzie dostanę nowe gniazdo diagnostyczne? Albo odpowiednik oryginalnego bo potrzebuję przełożyć piny - gniazdo szwankuje.. Gniazdo od anglika pasowałoby do EU? 

Wpisałem w google OBD2 i tadam:

http://allegro.pl/gniazdo-obudowa-wtyk-obd2-obd-2-obd-ii-obdii-eobd-i5020789816.html

:)