Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
plazma

dziwnye "buczenie" silnik Y20dth

Polecane posty

Witam!

To mój pierwszy post w tym dziale, i obrazu jakiś problem:(

Więc tak objawy są takie jadę sobie np koło 100km/h bez przyspieszania i hamowania po prostu równa jazda i jak samochód zakołysze na jakiejś nierówności to wtedy gdy karoseria zbliża sie do asfaltu to słychać takie delikatne buuuuuuuu buuuuuuuuuu tak jakby w rytm tego bujania nie jest to jakiś strasznie głośny dżwięk ale mnie denerwuje na innych biegach sytuacja podobna z tym że przy mniejszych prędkościach tak budą nie buja i tego tak nie słychać, następna sprawa to to że jak ruszam czy to z 1 czy na wstecznym z lekkim gazem to jakby słychać jakieś obcieranie lub tarcie "czegoś o coś"( ciężko to opisać ) gdy ruszam bez gazu to nic takiego nie słychać.

może ktoś miał jakieś podobne problemy, dźwięki?

Panowie i Panie macie jakieś sugestie co może być przyczyną lub ewentualnie co sprawdzić?

Gość Kokuś

z tym obcieraniem albo tarciem to moze by poduszka silnika u mnie tak było jeśli jest walnieta to silnik może dotykać w jakims miejscu blachy i trzesie budą albo obciara:) sprawdz to

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

a powiedz mi jak to sprawdzić jakoś silnikiem potrzepać czy coś na co zwrócić uwage patrzyłem do komory silnika to tak troche podejrzanie wygląda mi mocowanie to troche poniżej linek od skrzyni biegów (miejsce gdzie wychodzą ze ściany grodziowej) tylko że nie wiem jak powinno wyglądać sprawne mocowanie:( czy może ta poducha u góry koło filtra powietrza, a gdzie są jeszcze poduszki bo szczerz mówiąc to nie miałem pojęcia że w komorze silnika bedzie tak napchane:D i nie za dużo tam widać

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez plazma

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.