Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
plazma

dziwnye "buczenie" silnik Y20dth

Recommended Posts

Witam!

To mój pierwszy post w tym dziale, i obrazu jakiś problem:(

Więc tak objawy są takie jadę sobie np koło 100km/h bez przyspieszania i hamowania po prostu równa jazda i jak samochód zakołysze na jakiejś nierówności to wtedy gdy karoseria zbliża sie do asfaltu to słychać takie delikatne buuuuuuuu buuuuuuuuuu tak jakby w rytm tego bujania nie jest to jakiś strasznie głośny dżwięk ale mnie denerwuje na innych biegach sytuacja podobna z tym że przy mniejszych prędkościach tak budą nie buja i tego tak nie słychać, następna sprawa to to że jak ruszam czy to z 1 czy na wstecznym z lekkim gazem to jakby słychać jakieś obcieranie lub tarcie "czegoś o coś"( ciężko to opisać ) gdy ruszam bez gazu to nic takiego nie słychać.

może ktoś miał jakieś podobne problemy, dźwięki?

Panowie i Panie macie jakieś sugestie co może być przyczyną lub ewentualnie co sprawdzić?

Guest Kokuś

z tym obcieraniem albo tarciem to moze by poduszka silnika u mnie tak było jeśli jest walnieta to silnik może dotykać w jakims miejscu blachy i trzesie budą albo obciara:) sprawdz to

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this quote.

a powiedz mi jak to sprawdzić jakoś silnikiem potrzepać czy coś na co zwrócić uwage patrzyłem do komory silnika to tak troche podejrzanie wygląda mi mocowanie to troche poniżej linek od skrzyni biegów (miejsce gdzie wychodzą ze ściany grodziowej) tylko że nie wiem jak powinno wyglądać sprawne mocowanie:( czy może ta poducha u góry koło filtra powietrza, a gdzie są jeszcze poduszki bo szczerz mówiąc to nie miałem pojęcia że w komorze silnika bedzie tak napchane:D i nie za dużo tam widać

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by plazma