Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
jaszczur80

problem z zapalajacym sie checkiem

Recommended Posts

Mam problem w mojej viki 2.0dti> Od jakiegos czasu zapala sie lampka check engine podczas jazdy! Nie objawia sie to niczym ze strony silnika jak jeździł tak jedzie. po wyłaczeni i ponownym odpaleniu znika! Czy ktoś kiedyś sie spotkał z czymś takim??? Podłączałem go pod kompa i tez nic nie wykazało(dziwne)

Guest bari

Witam...miałem coś podobnego...podczas jazdy zapalała się i gasła ta kontrolka - na kompie nic nie pokazało no i praca silnika była prawidłowa - bez zarzutów. Doczytałem się że podobno jak się zapala kontrolka i gaśnie to nie ma usterki...komp to wykazał->zero błędów... Jeździłem tak ok 3 miesięcy i pewnego dnia podczas jazdy zapaliła się na dłużej i zgasła i ponownie i częściej tak się działo, z tym że viki dostawała muła gdy zapaliła się kontrolka..."zaprowadziłem" viki na stacje zrobili odczyt...i pompa wtryskowa...;/ no i teraz jest w naprawie...

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_mad.gif" alt=":angry:"> Mam nadzieje że u Ciebie to nic podobnego...tylko może jakaś drobnostka...albo w ogóle nic;) Tylko właśnie u Ciebie troszke inny przypadek...no ale pisze co było u mnie...pozdr.

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by bari

Please login or register to see this quote.

Trzeba się podpiąć i przejechać wraz z kompem jeśli nie ma info o błędach w pamięci, chociaż osobiście w to wątpię...

Czym sprawdzałeś ?

Byłem w serwisie i u kumpla który ma warsztat . I nic

Zastanawiam sie czy to moze byc bład z immobilizera bo od poprzedniego włąsciciela dowiedziałem sie ze kompwykrywa bład tego ustrojstwa ale i tak działa!!Dzisiaj słyszałem ze zawór erg moze dawac takie symptomy albo jak jest zasyfiony kolektor(zamierzam go wyczyscic wkoncu autko ma 200 tys i raczej nie było czyszczone)

że porządny komp tego nie wykrył

Edited by zubek73

dzisiaj w czasie dosc długiej trasy zaobserwowałem pewna prawidłowość tzn ten check zapala sie tylko po dłuzej trzymany wcisnie tym hamulcu (np w korkach ok 2 min) Po zgaszenu znika?? Moze ktos cos takiego miał i powie co z tym fantem zrobic ! Normalnie nic sie nie dziej> testowałem pod tym katem