Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
jaszczur80

problem z zapalajacym sie checkiem

Polecane posty

Mam problem w mojej viki 2.0dti> Od jakiegos czasu zapala sie lampka check engine podczas jazdy! Nie objawia sie to niczym ze strony silnika jak jeździł tak jedzie. po wyłaczeni i ponownym odpaleniu znika! Czy ktoś kiedyś sie spotkał z czymś takim??? Podłączałem go pod kompa i tez nic nie wykazało(dziwne)

Gość bari

Witam...miałem coś podobnego...podczas jazdy zapalała się i gasła ta kontrolka - na kompie nic nie pokazało no i praca silnika była prawidłowa - bez zarzutów. Doczytałem się że podobno jak się zapala kontrolka i gaśnie to nie ma usterki...komp to wykazał->zero błędów... Jeździłem tak ok 3 miesięcy i pewnego dnia podczas jazdy zapaliła się na dłużej i zgasła i ponownie i częściej tak się działo, z tym że viki dostawała muła gdy zapaliła się kontrolka..."zaprowadziłem" viki na stacje zrobili odczyt...i pompa wtryskowa...;/ no i teraz jest w naprawie...

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_mad.gif" alt=":angry:"> Mam nadzieje że u Ciebie to nic podobnego...tylko może jakaś drobnostka...albo w ogóle nic;) Tylko właśnie u Ciebie troszke inny przypadek...no ale pisze co było u mnie...pozdr.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez bari

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Trzeba się podpiąć i przejechać wraz z kompem jeśli nie ma info o błędach w pamięci, chociaż osobiście w to wątpię...

Czym sprawdzałeś ?

Byłem w serwisie i u kumpla który ma warsztat . I nic

Zastanawiam sie czy to moze byc bład z immobilizera bo od poprzedniego włąsciciela dowiedziałem sie ze kompwykrywa bład tego ustrojstwa ale i tak działa!!Dzisiaj słyszałem ze zawór erg moze dawac takie symptomy albo jak jest zasyfiony kolektor(zamierzam go wyczyscic wkoncu autko ma 200 tys i raczej nie było czyszczone)

że porządny komp tego nie wykrył

Edytowano przez zubek73

dzisiaj w czasie dosc długiej trasy zaobserwowałem pewna prawidłowość tzn ten check zapala sie tylko po dłuzej trzymany wcisnie tym hamulcu (np w korkach ok 2 min) Po zgaszenu znika?? Moze ktos cos takiego miał i powie co z tym fantem zrobic ! Normalnie nic sie nie dziej> testowałem pod tym katem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.