Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość colo

przegrzane Isuzu

Polecane posty

Gość colo

Witam. Jechalem z predk 160km/h gdzie za nim sie zorientowalem temperatura wskoczyla na czerwone.Wywalilo korek od zbiorniczka(dziwne) oczywiscie woda kipi. Odczekalem dolalem ale co przejade kilka kilkanascie km zaczyna sie gotowac!TEraz lekko kreci silnik przy odpalaniu i nie chce odpalic tylko na zapych w dodatku zakopci na niebiesko. Chyba brak kompresji. Co robic remontowac czy nowy silnik?

Podejrzewam, ze mloze ci sie woda do cylindra dostawac. Nie ubywa przypadkiem plynu? NIe wiem ktory to silnik, bo jest ich conajmniej 3 rozne 1,7 a nie wiem ktore do vb wsadzali. Jezeli to te same co w astrach2 wsadzali z taka cienka glowica 16v to mogly puscic obsady wtryskow i kompresja idzie do ukladu chlodzacego,a jak zgaszisz silnik to plyn splywa do cylindrow i z tad problem z rozruchem, bo cylindry sa czesciowo zalane woda.

Gość colo

moj silnik ma 82kM i oznaczenie x17dt. mysle o nowym silniku chociaz jutro rozbiore swoj. Tak ubywa plyn i co chwila sie gotuje. Jak kupic silnik z ta sama moca maja jakies oznaczenia na silniku numery itp? bo sa rozne z napisami diesel a ja mam napis turbo z dwoma plastikowymi puszkami jedna na filtr druga nie wiem na co a jaa mam tylko na filtr plastik a tamta metalowa

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

te z napisami diesel to silniki oplowskie. te czerwone turbo to isuzu.

Musi być taki sam z napisem turbo bo to jest x17td. U mnie kiedyś w takim silniku wywaliło uszczelkę pod głowicą i zrobiło się takie ciśnienie że akurat puścił wąż

Isuzu sa 2 silniki 8V i 16V.

To które są 16v? Ja wiem o turbo i bez turbo

Gość colo

Glowica peknieta na kazdej komorze przy otworach na wtryskiwacze. Dziwne. Tuleje cylind w srodku 2 i 3 przytarte(rysy) ciemny kolor tulei.Czy silnik z plastikowym kolektorem taki co w astrach byl moze nie pasowac?

Wazne - jak wyciagnac silnik gora czy dolem . Jak gora to ze skrzynia czy da rade rozdzielic i sam silnik do gory ?

W astrach to nie ten silnik. Musi być taki sam jak masz. Powinien iść do góry bez skrzyni. Akurat tego nie wyciągałem ale robiłem tak w innym samochodzie gdzie było podobnie z miejscem. Z tego co wiem to isuzu są wrażliwe na przegrzanie i właśnie często pęka głowica

Gość zucio89

witam mam takie male pytanie zaczelo mi wywalac spaliny do zbiorniczka z plynem i ponoc to przez uszczelke albo peknieta chlodnice ps wiem ze silnik sie przegrzal bo wysadzilo mi kawalek plastiku z chlodnicy i plyn poszedl w matke ziemie zdjelem glowice i niby nie widac pekniec ale zaowazylem lekkie rysy no takie minimalne pekniecia w 4 takich samych miejscach od wtruskow zalaczam link z foto

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Edytowano przez zucio89

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.